Mafya Çetesi #Wattys2017

Mafya Çetesi #Wattys2017

2M Reads 84.9K Votes 67 Part Story
Buse :) By blackswife Completed

Ben Hira Özer. Annesi ölmüş ve babası tarafından takılmayan bir kızım. Yaşama amacım yok gibiydi. Bazen oluyor bazen olmuyordu. Kolay kolay yüzüm gülmezdi zaten. Sevmek istedim. Sevilmek istedim. Gülümsemek istedim. 

Çok büyük şeyler değildi. Ama benim gibi bir kızın hayatında gülümsemek anormale bile kaçıyordu. Ama ben onun dikkatini çekmiştim. Egehan Demir. Yeraltı mafya birliğinin en güçlü mafyasının biricik oğlu. 

Beni gıcık etti. Sinir krizine soktu. Ama buna rağmen beni bir tek o anladı. Kimsenin anlayamadığı kadar iyi. Kollarını açtığında belkide koştuğum tek kişiydi o. Beni yaşama bağlayan şeydi o sanırım. 


Benim gibi bir karamsarı gülümsetti bu mafya. Mutlu etti,ağlattı,hayatımı kurtardı,yaşama umudumu gösterdi. Kısacası beni hayata sil baştan başlattı. Mutlu muydum? Evet. Aşık mıydım? Deliler gibi!

Eğer maceramızı merak ederseniz önce bir imza alalım. Sorumluluk alamayabilirim çünkü her yerde silah bomba ve tuzak var... Dikkatli olun!


-----------


"Ben bu hayattan yoruldum Egehan. Bırakıp gitmek istiyorum. Ağlamaktan sıkılmaktan bıktım. Acılar çok geliyor. Ölmek istiyorum"

Egehan kafasını kaldırdı ve yüzümü ellerinin arasına aldı.

"Her sıkılan her ağlayan senin  bir gün deliler gibi mutlu olacağına inanıyorum. Bunun için ölmene izin vermeyeceğim güzelim"

5 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır

Yeni bölümler: Cuma

BU KİTAP BASTIRILMAYACAKTIR. MAFYA ÇETESİ GİZEM/GERİLİM ALANINDA İLK DEFA 25 HAZİRAN TARİHİNDE BİRİNCİ OLMUŞTUR. 

Kapak=> @ruhsuzkalemler

Ay götüm ben bunu sevmedim ya baş karakter dediğin yavşamaz ağır başlıdır havalıdır daha bilmemnedir
Bu bizim ilk okul sınıf öğretmenimiz he onunda karakaplı defteri vardı kzbxşsjxxjkdddkxlx
Mervenaz99 Mervenaz99 Jul 05
Arkadaşlar profildeki kitabımı okursanız çok sevinirim.  İlginizi çekeceğinden eminim 😊😊
oygurses oygurses Aug 08
Çok tatlı gözüküyor da bir şeye takıldım ben, herkes mafyaaaa!!!!! 😂😂😍
feyzacgn feyzacgn Jun 11
Ne olursa olsun franciscoaşkı yazar. Ayrıca hikayeye yeni başlıyorum fakat başından bile heyecanlandırıyor insanı. Beğeneceğimden eminim
fagsFab fagsFab 3 days ago
yani tabi böyle bi şey olmadığı için saçma geliyor bize ama hayalgücünü kullanmışsın ve böyle farklı bir şey okumak benim hoşuma gitti bence güzel :))