Mafya Çetesi #Wattys2017

Mafya Çetesi #Wattys2017

1.3M Reads 53.8K Votes 69 Part Story
Buse :) By blackswife Completed

Ben Hira Özer. Annesi ölmüş ve babası tarafından takılmayan bir kızım. Yaşama amacım yok gibiydi. Bazen oluyor bazen olmuyordu. Kolay kolay yüzüm gülmezdi zaten. Sevmek istedim. Sevilmek istedim. Gülümsemek istedim. 

Çok büyük şeyler değildi. Ama benim gibi bir kızın hayatında gülümsemek anormale bile kaçıyordu. Ama ben onun dikkatini çekmiştim. Egehan Demir. Yeraltı mafya birliğinin en güçlü mafyasının biricik oğlu. 

Beni gıcık etti. Sinir krizine soktu. Ama buna rağmen beni bir tek o anladı. Kimsenin anlayamadığı kadar iyi. Kollarını açtığında belkide koştuğum tek kişiydi o. Beni yaşama bağlayan şeydi o sanırım. 


Benim gibi bir karamsarı gülümsetti bu mafya. Mutlu etti,ağlattı,hayatımı kurtardı,yaşama umudumu gösterdi. Kısacası beni hayata sil baştan başlattı. Mutlu muydum? Evet. Aşık mıydım? Deliler gibi!

Eğer maceramızı merak ederseniz önce bir imza alalım. Sorumluluk alamayabilirim çünkü her yerde silah bomba ve tuzak var... Dikkatli olun!


-----------


"Ben bu hayattan yoruldum Egehan. Bırakıp gitmek istiyorum. Ağlamaktan sıkılmaktan bıktım. Acılar çok geliyor. Ölmek istiyorum"

Egehan kafasını kaldırdı ve yüzümü ellerinin arasına aldı.

"Her sıkılan her ağlayan senin bir gün deliler gibi mutlu olacağına inanıyorum. Bunun için ölmene izin vermeyeceğim güzelim"

5 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır

Yeni bölümler: Cuma

BU KİTAP BASTIRILMAYACAKTIR. MAFYA ÇETESİ GİZEM/GERİLİM ALANINDA İLK DEFA 25 HAZİRAN TARİHİNDE BİRİNCİ OLMUŞTUR. 

Kapak=> @ruhsuzkalemler

BetlCan9 BetlCan9 Dec 01, 2016
Ben çok seviyorum
               Lisedeki mafya
               Lisedeki mafya 2 okuyun cok guzel
mbs_mbs mbs_mbs Nov 24, 2016
Arkadaşlar önemli duyuru kitabıma bakan ve yorum yapana cevap veriyorum okuyupta bırakan yok tavsiyeleri şiddetle önerilir 😘😘
eceaslan45 eceaslan45 Nov 25, 2016
Bu cocugu severim herhalde ben birlikte heckleyelip birlikte gitar çalariz belki shshshhsh
simge420 simge420 Nov 22, 2016
Ayy şimdi bu ilerki bölümlerde karşımıza çıkacak kesinlikle on yargı olarak anlamayin aksine bayılırım bu tür durumlara :)
melekalim28 melekalim28 Jan 11
Bişey dicem aralarında 1 yaş var abi diyorlar 😂😂😂
DilekOzkul DilekOzkul Dec 01, 2016
Egehan Demir rolü için Vini Uehara yerine Tom Cruz'a nedersin? Çünkü Wattpadde çok fazla Vini Uehara tarzı hikaye varda ondan önerdim