NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gözlük 2 - Lacivert Pazartesi

Gözlük 2 - Lacivert Pazartesi

517K Reads 40K Votes 11 Part Story
Koray YERSÜREN By nNevah Updated Apr 05

Kısa zamanda çok şey yaşandı ve bitti. Uğurlarına kurulan cümleler tükenmeden, gözlük yere düştü. Savruldu, parçalandı. Hayal dolu bir kampın bitişinin habercisi sonbahar yaklaşırken; küçük bir kızın iç çekişine, bir aracın siren sesine saklandı boğaz acıtan çığlıklar. Umudu arayan kalpler; sevgi ve arkadaşlık bağlarını tutan incecik iplere sardı titrek parmaklarını. 

Gözlüğün camları kırılırken, nice kalpler de kırıldı beraberinde. Ateş düştü. Yaktı, kavurdu. Buhar oldu, havaya karıştı. Sonra herkes ateşi soludu. Bazen ciğerler yandı, bazen soğuk bedenler ısındı...

Kaybedişin boğazları düğüm düğüm ettiği bir gün; rüzgar saç telleri ile dans ettiğinde sarıldılar birbirlerine. Sonra, bir gün seçtiler kendilerine. 

Onlar, sevilmeyeni sevdiler.

O güne ise; Lacivert Pazartesi dediler.

belkcksvdm belkcksvdm Jul 06
10 saniye önce bitirdiğim kitaba buradan devam ediyorum. Bana iyi okumalar, ve sizede.
wampiryersurenx wampiryersurenx 6 days ago
10 bölümünde benim için öyle oldu Koray Abi. Şimdi... şimdi sanki daha çok ihtiyacım var yeni bölümüne. Bu bildirime ihtiyacımız var. Çabuk ol otobüs kaçıyor çünkü yarım saat sonra bu otobüs bir daha yola çıkamayacak hale gelebilir. Sevgilerle.
dawalina dawalina Jul 13
Fantastik bir kitap yazıyorum. Daha yeni 1. bölümünü yazdım, okuyup bana destek olur musun? Güzel bir konusu var. ♥
"Lacivert Pazartesi, sevdim... Şimdilik hoşçakal." Aklıma gelen bu replik...
Soyunma odasında başlayan bir aşk çocukluk arkadaşının önüne geçebilecek mi? Tek varlığınız anneniz sizi bırakır melek olurmu? Kitabımı okursanız sevinirim.
" Soyunma odasında başlayan bir aşk çocukluk arkadaşının önüne geçebilecek mi? Tek varlığınız anneniz sizi bırakır melek olurmu? Kitabımı okursanız sevinirim