Benim Sevgilim Cin

Benim Sevgilim Cin

47.3K Reads 2.6K Votes 37 Part Story
Emresty By EmreEmre790 Completed

Hayatıma yeniden başlıyorum... Evet yeniden... Bugün günlerden pazar, otobüs terminalindeyim, gidiyorum eskileri arkamda bırakmaya. "Gitmek bir çözüm mü?" diye beyninde soru işareti olanlar varsa bence en iyi çözüm gitmek, uzaklaşmak veya unutmak. 

Ben babamın yanına Antalya'ya taşınıyorum. Adım adım ilerliyorum sanki değişime, şimdiden bir olgunluk abidesi bi tatlılık geldi bana. Her neyse 34 numaralı koltuğu arıyor gözüm, ha buldum işte! Özellikle pencere kenarı, çünkü Antalya yolu çok güzel. Böyle bir oturuş tarzım var, sanki Roma'yi ben yaktım o derece. 

Pencereden annemi gördüm, böyle hüzünlü hüzünlü bakıyor, yanında da sevgilisi... Annemin üzerinde o siyah buz renginde kotu, üstünde salaş beyaz tişörtü ile elindeki siyah çantası anneme çok yakışmış; ama yüzündeki hüznü kapatamamıştı. Annemi öperken kendimi zor tuttum ağlamamak için, çünkü havalı biri gibi gözükmem gerekiyordu.
Ne annem üzülsün ne de ben hesabı. Otobüs hareket etti otogar terminalinden,artık yeni bir hayata doğr...

Bilin bakalım Cinlerden korktuğu halde okuyan kişi kim?
               Tabiki ben cjcjhx
EmreEmre790 EmreEmre790 May 16
Anlıyorum. Ama hikayeyi okurken insan az da olsa gülmek ister. Hem gülmenizi hem korkmanızı istiyorum ilerki bölümlerde baya katlanarak paranormal oluyor. İyi okumalar
Yanlış anlama ama kitap paranormal değil mi gereksiz yere mizah yapıyosun veya yapmaya çalışıyosun madem komiksin mizah kitabı yaz.
Melike43210 Melike43210 Feb 04
hikayeni sevdim bende bir hikaye yazıyorum okuyup oy verirsen sevinirim :))
Irkları küçümsememelisin :) Okuyucular yanlış kavrayabilirler...