Kochaj nas || H.S. sequel

Kochaj nas || H.S. sequel

16.1K Reads 1.4K Votes 8 Part Story
Amorloca By amorlocaa Updated Jun 08

Robiłem wszystko. Przytulałem, całowałem, głaskałem, troszczyłem się, wspierałem, uczyłem, wychowywałem, wspinałem na drzewa, puszczałem latawce, kupowałem zabawki, biegałem po łąkach, obserwowałem gwiazdy, wymyślałem historie, byłem dumny. Przestałem bawić się w powagę. Uczyłem siły miłości. 
Wszystko po to, by zobaczyć jej uśmiech. Ten najpiękniejszy na świecie, dzięki któremu wszystkie problemy odchodziły na dalszy plan. Ten, który był największą nagrodą. 

~*~

To opowiadanie jest kontynuacją "Pokochaj nas". Przed przeczytaniem zachęcam do zapoznania się z pierwszą częścią, gdyż pojawi się kilka kwestii, które były tam poruszane!

PaulinaCis PaulinaCis Jun 12
Podoba mi się w jaki sposób i z jaką dokładnością wszystko opisujesz, świetnie! :) zapraszam i pozdrawiam!
- - Mar 20
Strasznie się cieszę, że postanowiłaś zacząć o pisać nową część. Uwielbiam to ff :)
ziglezz ziglezz Jan 19
O jeny, byłam tak pozytywnie zaskoczona, kiedy pojawiła się druga część i taka szczęśliwa ! Jedno z niewielu ff, które tak bardzo mi się podoba. Fabuła, styl pisania, no cudeńko... Z niecierpliwością czekam na dalsze przygody, nie mogę się doczekać następnego rozdziału!!
Burbeharry Burbeharry Jan 16
omg nawet nie wiesz jak się cieszę z tej drugiej części! pokochałam tamtą i z tą na pewno będzie tak samo. czekam na więcej i życzę powodzenia w nauce 😘
Jak chcieli się kopulować mogli zawieść Mollie do któregoś wujka xD
kissmenow7 kissmenow7 Jan 16
Ale sie ciesze kjfddkk❤❤ powodzenia na maturach💕 trzymam kciuki💪