Dewiza Jutra

Dewiza Jutra

9.6K Reads 802 Votes 15 Part Story
doma_78 By doma_78 Updated Sep 25, 2016

Mroczna przyszłość, w której nic nie jest znane, ani stabilne. Nieobcy ludziom świat nieodwracalnie zbiera ofiary w postaci osób upadłych na zdrowiu, które nie są w stanie przetrwać w surowych warunkach. Młodzi, zdrowi ludzie są ostatnią nadzieją na przetrwanie resztek ludności. Muszą podjąć się współpracy ze świeżo założonym Nowym Najwyższym Rządem oraz Federacją Nowego Porządku i stawić czoła śmierci.

Piętnastoletnia Reyes Martel wraz z młodszym bratem udaje się do miejsca, w którym niedopuszczalne są silne emocje i ciągłe porażki. Nieustanne badania, krwawa rywalizacja i drastyczne metody powodują załamanie wielu młodych transferów. Na domiar złego miłość wybiera sobie najgorszy moment w życiu piętnastolatki.

W sieci intryg i kłamstw możesz stać się ofiarą, zasługującą na najgorszą karę, jaką jest pozbawienie człowieczeństwa.

NovaLumiere NovaLumiere Dec 08, 2016
Ale tyle ludzików jest w państwie czy na świecie? Jak na świecie to malutko :')
EchooX EchooX Sep 22, 2016
Zwiastun jest naprawdę genialny! Zachęca do czytania :D
               P.S. Wiem, że pojawiam się naprawdę z wielkim opóźnieniem, nie wiem czy mnie jeszcze w ogóle pamiętasz, ale właśnie zaczynam czytać i jestem bardzo pozytywnie nastawiona :D
Hejtyja Hejtyja Aug 29, 2016
Piszę po raz drugi, tym razem z mojego oryginalnego profilu: Najlepsze Science-Fiction na WattPadzie. Naprawdę, nie widziałem nic lepszego do tej pory. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby sprzedawanie książki na Ridergo jak tylko ją ukończysz :).
EsotericOrange EsotericOrange May 28, 2016
Chrystusie, rzeczywiście ładna okładka :D Od razu kusi do czytania.