KİN ve TUTKU

KİN ve TUTKU

188K Reads 10.1K Votes 37 Part Story
Gül Çakar By gul_ckrr Updated a day ago

Evimiz ormanlık alanda ve evler birbirine uzak. Hayatımda hiçbir zaman hissetmediğim korkuyu hissediyorum. Arkamda bulunan kişinin bir erkek olduğuna eminim. Kim bilir bu ormanlık alanda bana neler yapar. O kadar aciz bir durumdayım ki kendime bile acıdım. Ben bu kadar zavallı bir insan mıyım?

 Arkamda bulunan kişinin konuşması ile daha çok korktum. Bugün başıma bir iş gelmezse bir daha asla gelmez... Bu adam kimdi ve benden ne istiyordu?

 Kimseye bulaşmayan etrafı ile iyi geçinen benden kim ne isterdi?

"Bu daha başlangıç küçük fare. Kedinin fare ile oynadığı gibi seninle oynayacağım ve hayatını mahvedene kadar durmayacağım..."

****
Hiçbir şekilde kitabımı alıntı yapmayın çünkü bu benim emeğim ve başkaları tarafından yayımlansın istemiyorum... Eğer alıntı yapılırsa peşini bırakmam şikayetimi ederim.


Başlama tarihi : 26 / 01 / 2016

irem_acar38 irem_acar38 Aug 07
arkadaşlar mutluluk nedir adli kitabima göz atar ve okursaniz cok sevinirim votelerinizi yorumlarinizi desteklerinizi esirgemeyin sizi cok seviyorum kitap profilimde
"SADAKATTEN KAÇIŞ" Beğenirsiniz lütfen yıldızınızı verin. Yıldız vermek lütuf değil, emeğe saygıdır.
Selam!! Ben Merve. "Yeni Bir Hayat" hikayesinin yazarıyım. Okumanızı tavsiye ediyorum. Beğenebileceğinizi düşünüyorum. Beğenseniz de beğenmeseniz de yorumlarınızı eksik etmeyin ki bende hatalarını görebileyim. Umarım beğenirsiniz iyi okumalar.😘🙄😊
benimde kelimeler sakladığım bir hikayem var okursan sevinirim :)
Yazarım @asisesimlee yolladı beni.
               Desteklenecek mükemmel bir hikaye varmış sjsjhshdhd
bahardurur4 bahardurur4 Jul 29
Piskopat ikiliyi okudum ben eminim buda çok güzeldir senin kitaplarına hayran kaldım helal