NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gölge GxG (Düzenleniyor)

Gölge GxG (Düzenleniyor)

21.6K Reads 215 Votes 3 Part Story
Y.N.W By golge13 Updated Mar 28

Gördüğüm kabus yüzünden nefes nefese uyandım.Yine!8 aydır her gece aynı kabus.Bir uyku hapı daha alıp yeniden uyumaya çalıştım. Aklımda yine o.Eski sevgilim.Melisa.Bu hayatta gerçekten sevip değer verdiğim tek insan.Onu benden en adi bir şekilde aldılar.Gözlerimin önünde tüm ailemi katlettikleri yetmiyormuş gibi onu da aldılar benden.Ellerim bağılı onun ölümünü izledim.Onu kurtarmak için ne yapmazdım ki?Ama bunun hesabını onlara sorucam. Beni bitirdikleri gibi bende onları bitiricem!
 Yeniden uyumak istememin tek nedeni onu kabuslarımda görmem.Kabus bile olsa onu görmek beni sakinleştiriyor.Bu kabuslardan ne kadarda nefret etsemde,şuan beni hayata bağlayan tek şey bu ve içimde yanan intikam ateşi. Daha fazla ilaçlara direnmeyip kendimi uykunun kollarına bıraktım.Yüzümde küçük bir gülümseme vardı sıradaki kabusumu beklerken.Onu görmek için sabırsızlanıyordum.
	
Bu ilk çalışmam umarım beğenirsiniz.Bu arada kitap gırlxgırl dır homofobikseniz okumayın.

Lol_sniper Lol_sniper Mar 19
Tüm renklerin karması beyazdır, siyahsa hiçbir renk değildir çünkü ışıktaki renklerin hepsini soğurur ve hiçbirini yansıtmaz. Ve aslında ikisi de renk değildir.