Pozory mylą.

Pozory mylą.

262K Reads 16K Votes 43 Part Story
Mileneczka By mileneczka1506 Completed

PROLOG. 

Cholerna znieczulica panuje w tym pieprzonym mieście. Żeby dostać tu coś do jedzenia, trzeba by błagać tych cholernych egoistów. Siedzę przed tym budynkiem ładnych parę dni i tylko kilka osób starało się mi pomóc, dając kanapkę lub wodę...spojrzałem przed siebie i Gdy tylko zobaczyłem tę dziewczynę i od razu pomyślałem o znakomitym rżnięciu. Długie nogi. Duże jędrne piersi i te usta. Na pewno dobrze obciągają. Pewnie jest taka sama jak te wszystkie lalunie, zadufana w sobie materialistki, pragnące tylko faceta z forsą, aby doić z niego, ile się tylko da. Pieprzone materialistki!!!

Cholera idzie w moją stronę, pewnie nawet mnie nie zauważy, spuściłem wzrok i przyglądałem się moim podartym trampkom.

-Cześć ! Siedzisz tutaj już dobrych kilka dni. Widzę Cię tu codziennie, jak idę z pracy. Mam na imie Jessica.- Jej melodyjny głos zadzwonił w moich uszach. Spojrzałem w jej oczy Cudne błękitne, które przypominało lazurowe wybrzeże. Uśmiechała się przyjaźnie. Nie rozumiałem jej, po co się interesuje bezdomnym facetem, brudnym i zapuszczonym.

-Jestem Benjamin.

-Jeśli chcesz, możesz się zatrzymać u mnie, pomogę Ci, jak tylko będę mogła. Nie możesz spać pod gołym niebem. Robi się już strasznie zimno.

-Nie trzeba ! Jestem przekonany, że masz ważniejsze sprawy na głowie. I dlaczego chcesz mi w ogóle pomóc?

- Ponieważ sama kiedyś potrzebowałam pomocy, ale nikt mi jej nie udzielił. Wiem, jak to jest! Wstawaj, pójdziesz ze mną, a na kolacje będą hamburgery......

 • ciąża
 • kłamstwa
 • porządanie
 • zdrada
StysiaN StysiaN Dec 21, 2017
Już przy pierwszym zdaniu chciałam zaznaczyć, że weszłam tutaj ponieważ te hamburgery na kolację z opisu mi się spodobały 😀 mam nadzieję, że treść tej powieści będzie równie ciekawa 😉
wyderka00 wyderka00 Apr 17, 2016
Taki świat kasa i plastiki zamiast kobiet
               Bardzo fajny początek
dorota045 dorota045 Sep 26, 2016
Żebrze na ulicy, ale kiedy widzi ładną dziewczyne chce ją przeleciec?
Nieeznajoma Nieeznajoma May 13, 2016
Zapraszam do przeczytania mojej opowieści...dopiero zaczynam więc prosze o wsparcie.Serdecznie Dziękuje