NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
I Need You // Ian Somerhalder✔

I Need You // Ian Somerhalder✔

16.9K Reads 1K Votes 27 Part Story
bubu michael By mala_menda Completed

(...)Oparta o ściane patrzałam w cudowne niebieskie oczy mojego najlepszego przyjaciela, którego znam od dziecka. Był mnie tak blisko, że nasze usta prawie się stykały.
- Pamiętaj to przez jakiś czas aż ta panna zrozumie, że nie jestem nią zainteresowany. Dasz radę udawać moją dziewczyne? - Powiedział robiąc proszącą minke szczeniaczka.JAKI ON JEST SŁODKI.
- Potrzebuje cię -Powiedział mi do ucha, tym swoim seksownym, głosem.
- Chyba powinnam.- Powiedziałam ledwo słyszalnym głosem. 
Każdy jego gest, dodyk, głos, jego osoba sprawiała, że nie mogłam się skupić na niczym innym.
-Niki idzie. -Powiedział, kierując oczami na bok gdzie szła ta panna, która ma się od niego odpierdolić.Ale nie zdążyłam się odwrócić bo Ian wpił się w moje usta trzymając jedną rękę na mojej talii a drugą na moim tyłku. Żebyście wiedzieli co ja wtedy czułam!
Czemu on jest moim najlepszym przyjacielem? Czemu?!! 

Uwaga! : 
Sceny 18+, wulgaryzmy.

part1: I Need You
part2: You are the only one I want 

cover by: me :)

mala_menda mala_menda Jan 12, 2016
Wcale tego tak nie odebrałam, troche jest podobne ale tylko to bylo podobne inne nie ma mowy. Mam wyobraznie i postaram sie sama cos wymyslic. :** Mam nadzieje ze sie spodobalo i bedziesz czytac kolrjne rozdzialy <3
cacysia cacysia Jan 12, 2016
to jak sie spotykaja w parku i on się spóźnia, ciągle zalicza inną panienke troche skopiowane z "BEST FRIEND";) Ale zapowiada się fajnie, będę czytać. Przy okazji zapraszam do mnie.