HEP SENİ BEKLEDİM

HEP SENİ BEKLEDİM

420K Reads 28.7K Votes 40 Part Story
yasemin By mermarid Completed

HEP SENİ BEKLEDİM
 
 Çaresiz bir kadının hayatta almak zorunda olduğu en büyük kararın ne olduğunu düşünün. Kişiye göre bu kararlar değişse de Hazan için en büyük karar yüzde onluk yaşam mücadelesine tutunma isteği. Belki yaptığı bencilliktir ama o hayatında ilk defa bu bencilliği yapmak istiyordu. Yıllar önce arkadaşı olan ve kendisine ilanı aşk eden adamın karşısına yeniden çıkarak ona evlenme teklifi etmesiyle başlamıştı hikayeleri. Belki de adam öyle biliyordu sadece. Acıların yoğrulduğu bir hayatta hayata tutunmaya çalışan bir kadın ve kendisinden geride kalacak olan son varlığa iyi bakacağını düşündüğü bir adam. 
 
 "Benden geriye bir şey kalsın istiyorum. Benden geriye bir parça, nefes alan, ağlayan büyüdükçe dertleri artan bir varlık kalsın istiyorum. Bunun da senden olmasını istiyorum Aziz. Ben olmasam da onu sevecek ve her anında yanında olabilecek bir babası olsun istiyorum. Senden başka güvenebileceğim kimse yok!" 
 
 Adam gömdüğünü sandığı duygularının yeniden gün yüzüne çıkmak üzere olduğunu fark edince çaresiz kalmıştı. Onu sevmişti... Belki de bunca yıl hep onu beklemişti. Ama şimdi... Tam da hayatını yeniden düzene sokup evlenmek için ilk adımı atacağı günde karşısına çıkmasının büyük haksızlık olduğunu düşünüyordu. Annesinin yıllardır kendisine evlenmesi için baskı yapmasından bıkmış ve onun uygun gördüğü kızı istemek için hazırlıklara koyulmuştu. Ama hayat onunla dalga geçer gibi yeniden karşısına Hazan'ı çıkarmıştı. Üstelik yıllar önce kendisinin yapmak istediğini o kendisine yapıyordu.
  'Evlenme teklifi' 
 
 Kafası allak bullak olan genç adam ne yapacağını bilmiyordu. Hazan'ın ofisinden ayrılmasından sonra telefonunu kapatmış ve bir süre ortalardan kaybolmaya karar vermişti. 
 
 Yazar: Yasemin Yaman (Mermarid)
 
 10/01/2016

 • aci
 • ask
 • bebek
 • beklemek
 • dram
 • evlilik
 • gözyaşı
 • nefes
 • olum
 • sir
gurbet_akkaya gurbet_akkaya Mar 01, 2016
inanın size farklı bir pencere açacaktır ..umarım beğenirsiniz iyi okumlar...oylamayı ve fikrinizi paylaşmayı unutmayınız..:)
               https://www.wattpad.com/myworks/64219948/write/225556873
HlyaYanmaz HlyaYanmaz Feb 01, 2016
Vayy sevdiğinden vazgeçmeyen bir karakter. Ellerine sağlık :)
kirazcicekleri88 kirazcicekleri88 Oct 14, 2016
49days fotosu izlediğim ve etkisinde kaldığım en güzel dizilerden.
archangelll archangelll Mar 05, 2016
Arnav Sing Raizada wattpadde de gördüm ya bu adamı artık gözüm açık gitmez o amerikali mankenlere taş çıkarır Barun Sobti 😄😄😄
ilgisizim ilgisizim Jan 26, 2016
Bu kitabı neden bulamıyorum. Sadece haber akışında görüyorum.