Jellicle [CZ]

Jellicle [CZ]

8.9K Reads 621 Votes 35 Part Story
Sillabub By ArtiiS Completed

Veerle. 
   Skoro by se chtělo říct, že dívku, jako je ona, potkáte na každém rohu. Že na ní není nic, co by vás přimělo zahledět se do jejích velkých, tmavých očí a pomyslet si, že je jiná. Že je výjimečná. 
   Jenže zdání klame. Její oči v sobě totiž ve skutečnosti skrývají mnohem více, než by si kdokoliv z vás, včetně jí samotné, dokázal představit. 
   Co se stane, když se ten nepatrný střípek zvířecí duše, který v sobě její lidská podstata nese, probudí? Když se zmocní jejího těla, mysli...? 
   Znám ten pocit. 
   Pocit, když zjistíte, že jste stvůra. Že jste zčásti člověk a zčásti zvíře, ale zároveň ani jedno. Vím, jak těžké je vyrovnat se s tím, že vám z toho obyčejného lidského života, který jste milovali, nezbude vůbec nic.
   Nic než pár hodin lidské podoby. Nic než devět kočičích životů. 
   Otázka ale je, jak se s tím vyrovná ona.
   No tak, holčičko...
   Zamňoukej.

   ***

~25.7. 2016 - #11 ve Fantasy

Odkaz na druhý díl: https://www.wattpad.com/story/77611307-jellicle-cats-cz

~Postavy nejsou mé, nevymyslela jsem si je - všechny kočky vystupující v příběhu náleží T. S. Eliotovi (Old Possum's Book of Practical Cats), Andrewovi Webberovi a tvůrcům Cats the musical, ze kterého jsem si vzala inspiraci.~

LoowLove LoowLove Oct 04
Huh, ten příb3h je fakt dokonalej a myslím, že moje profilka dokonale vystihuje reakci po přečtení první kapitoly! Je to úžasný 💞
ichicchi ichicchi Nov 21
Zní to skvěle. Jsem opravdu zvědavá, jak bude příběh pokračovat. Konečně jsem tu narazila taky na něco čitelného. Nepopisuješ zbytečnosti a příběh má spád. A ani jsem nenarazila na moc pravopisných chyb! Pamatuju si jen jednu. Díky, těším se na další část. :)
Líbí je slabé slovo :D je to skvělí a opravdu mě zajímá kdo ten někdo cosi je :D 😄😄😄😊😊😊😆
AdusIchigo AdusIchigo 2 days ago
:D úplně jsem si vybavila svou knihu xD původně také začínala tím, že se hlavní hrdinka probudila ze zlého "snu" :) a vlastně je taky napůl kočka xD
EBBubeliny EBBubeliny Aug 18
Musím uznat že je překvapivé narazit tady na někoho kdo má tak čtivý styl psaní. Je to správné tím správným způsobem a to se mi líbí.
sisaspipa sisaspipa Aug 01
Musím číst dal... tohle mě opravdu zajímá a úplně jsem se vzila do děje zatím naprosto úžasný 😉