{l.hemmings} Hey, I slept with your crush✅

{l.hemmings} Hey, I slept with your crush✅

491K Reads 44K Votes 36 Part Story
Janusz Biznesu By YourLittleBoo Completed

Nie zamierzałam go "zdobywać", nie potrzebowałam tego, bo to była gra Holly. Ona chciała planować z nim przyszłość, chodzić na randki i robić inne bzdety, które robią pary. My tylko... Przespaliśmy się ze sobą. Raz, może dwa... Bo czasem ludzie, którzy się nienawidzą sypiają ze sobą, prawda? Bo czasem granica między nienawiścią, a miłością się nie zaciera, prawda? Bo czasem to nic złego wylądować w łóżku chłopaka, w którym twoja przyjaciółka jest do szaleństwa zakochana, prawda? 

Nie?

Cholera!

Bajeczka o realiach, bajeczka, w której główni bohaterowie nie zapominają, że szkoła istnieje już po drugim rozdziale, bajeczka gdzie wszyscy rodzice żyją i są niepatologiczni, bajeczka o nastolatce z ostatniej klasy Armstrong High School w Richmond, która jest pogmatwana na tysiąc kolejnych sposobów i o obrzydliwie przystojnym obiekcie westchnień jej przyjaciółki. 
Nie, to nie może nie skończyć się dramatem.

dorota045 dorota045 Apr 10
Na prawdę chciałam iść na dietę... 
               Ale czytałam ff i autorka kazała wziąć przekąski i...
Zdycydowanie zbyt długo zwlakałam z tą książką i kurde jak tak dalej pójdzie to szybko wciągne wszystkie książki tej zacnej autorki a do niektórych i tak już nie raz wracałam :") 🖤
rzonatheo rzonatheo Aug 05
Co tam że już czytałam to ff 3 razy, jak przeczytam 4 raz to nic się nie stanie
Gabu_12 Gabu_12 Apr 02
Przysięgam że jeżeli ta książka będzie tak świetna jak mi się aktualnie wydaje nie będę nawet czekać do połowy bo dodać ją do swojej ulubionej listy lektur :')
A ja się śmieje 😂 nie lubię tej Holly. Cieszę się, że Jossy jest taką suką 😂
Cashton ^^ to chyba pierwsze takie albo drugie w którym jest ten ship xd