Pozory Mylą...

Pozory Mylą...

459K Reads 29.3K Votes 129 Part Story
Black Angel By BlackAngel98dr Updated Apr 18, 2017

W świecie pełnym niena­wiści ciągle mu­simy mieć nadzieję. W świecie pełnym zła, wciąż mu­simy być odporni. W świecie pełnym roz­paczy, na­dal mu­simy mieć od­wagę. W świecie za­nurzo­nym w nieuf­ności, my ciągle mu­simy mieć siłę, by wierzyć. 

To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Celeste Daye. Ojciec ucieka, tuż po narodzinach. Matka właśnie zostawia ją samą i wyjeżdża na drugi koniec świata z nowym kochankiem. Jedynym rozwiązaniem dla dziewczyny jest przeprowadzka do New Jersey, do wuja, który słynie z luksusu i bogactwa.A to jest coś, co przez całe życie najbardziej unikała dziewczyna. Celeste musi na nowo odnaleźć się w całkiem nowym środowisku rówieśników i nowym...domu.

Wtedy siedemnastolatka spotyka Willa Holta. Chłopak  wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Celeste staje się tą drugą nastolatką, skrywającą się pod maską, jaką założyli jej ludzie. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans. Jest świadoma jednego. William Holt oznacza kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Celeste i Will poznają się bliżej. Odkrywają swoje drugie twarze. 

Pozory: Ona cicha myszka, on wieczny podrywacz. 
Rzeczywistość:Ona dziewczyna z charyzmą, on uczuciowy chłopak.

Oboje mają za sobą ciężki okres w życiu, oboje na nowo uczą się kochać i poznawać.

Czy łatki, jakimi zostali przypięci są prawdziwe? 

Gdy Celeste poznaje Willa bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Daye bezpowrotnie się zmienia. 

Po­zory - mylą, ale to one bu­dują ogólne pojęcie...

...więc nie uciekaj, bo w końcu się zmęczysz, a zmęczo­nemu trud­niej stanąć do walki. 

I challenge you to a duel of luck and ... love!
You take the fight?

  • wattys2016
BlackAngel98dr BlackAngel98dr Jul 02, 2016
Rozdzieliłam I i II, żeby lepiej się czytało, bo zaczynam już ogarniać drugą część, którą mam zamiar kontynuować "obok" pierwszej książki.