NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Kolejdeki Feraceli

Kolejdeki Feraceli

322K Reads 26.5K Votes 51 Part Story
İrem KILIÇ By irmklc2000 Updated Feb 25

''Huzurlu ruhuma dokunan bir demet gül gibi dururken gözlerimin önünde,ben Mucize'nin siyâhî asaletine bakıyordum.Mucize'm,böylesine hüzün kokan hayatımın sayfalarına ne iyi ettin de geldin bir bilsen...''

Düşünceler sarmışken oturduğu yerde genç delikanlıyı,ruhuna bilmem kaçıncı kez akıttığı yaşları sayıyordu.Bir yandan babası,bir yandan okuldakiler...Derin bir nefes aldıktan sonra gözlerini kapadı ve karşısında duran eşsiz kahverenginin tonunda hâyallerine daldı.

''Benim gözlerimin maviliğine senin kahvelerin yakışır...''

Babasıyla girdiği mücadelenin akıbetinde,yanında,o eşsiz kahverenginin tonunda sahip genç kız duracak mı?O gözlerin maviliği etrafında mutluluk kıvılcımları çakacak mı?

''Aslında sen gökyüzsün, bense ay.Çünkü senin ihtişamın,benim ışığımı söndürmeye yeter.''

Mavi Göz~Sıraç'ın Mucize'si

KOLEJDEKİ FERACELİ
Başlama Tarihi:10.01.2016
Kapak Tasarımı:@hanbindlr

Ağzına yüreğine sağlık 👍 bağlayıcı bir kitap olmuş ☝
Şimdiden sevdimmm😘😘😘😘😘😊😊😊😊👌👌👌👌👌❤❤❤
hmeyrakyn hmeyrakyn Mar 14
tanıtım videon çok güzel olmuş 14.03.2017 başlıyorum :)
Sıraç'ın dini terim kıtlığı biraz fazla olmuş. Yüklediğiniz kişilik özellikleri ile tavır ve bilgisi çelişki muamması. Bunlar düzeltilirse kahramanın ayakları biraz daha yere sağlam basar.
ayseker2717 ayseker2717 Feb 06
Tesettür gözlerden korunmak için değil midir ? Ama burada sırf tesettürlü olduğu için ilk bakışta bu kadar dikkat çekiyor
Yok artık! Saçmalığın daniskası  Kuran-ı Kerimden haberi olmayan, fakat başörtüsü ne onu bilen bir kolej zübbesi. Fazla saçma. Bir insan nasıl Bakara nedir bilmez?