To nie tak

To nie tak

14.6K Reads 1.5K Votes 87 Part Story
saki2709 By saki2709 Updated Feb 06

Tommy Forester - gej, który nigdy nie miał chłopaka, a jedyny jego związek, to tydzień z dziewczyną w pierwszej liceum, jest studentem psychologii. Kiedy pewnego deszczowego dnia chowa się przed deszczem w bibliotece, jego uwagę przykuwa pewien rudowłosy chłopak, który siedział z dwoma dziewczynami i razem się uczyli. Tommy, od tego czasu myśli tylko o nim. Czy odważy się do niego chociażby zagadać, czy strach przed ośmieszeniem nie pozwoli mu odezwać się do niego słowem?

Jak długo można wybaczać zdrady? Gdzie się kończy ludzka cierpliwość? Anthony Parker jest studentem prawa. Mieszka ze swoim chłopakiem Philipem Morganem i od początku ich związku cierpi z powodu częstych zdrad. Czy Anthony'emu skończy się w końcu cierpliwość i rzuci mężczyznę, którego kocha, ale który na każdym kroku sprawia mu ból? Czy za zdradami Philipa kryje się coś głębszego, czy jest zwyczajnym draniem, który za nic ma uczucia kochanka, a interesuje go tylko seks?

sakisite.wordpress.com
Zapraszam na bloga :)

 • boyxboy
 • geje
 • homoerotyczne
 • romans
 • yaoi
madziaszweda madziaszweda Feb 17, 2016
O rany, dziewczyno... Ty masz normalnie talent!!!
               Nie dam rady teraz już nic przeczytać, jest już noc a mi się oczy zamykają. Niedługo przeczytam całość
noemiharpia noemiharpia Feb 12, 2017
Nie wiedziałam, że jesteś też na watt :)
               Aż sobie przeczytam całe opowiadanie od początku
Sajfer Sajfer May 31, 2016
Dobry początek, nie to co moje! W wolnym czasie zabiorę się za całość.
saki2709 saki2709 Jan 15, 2016
Link jest w opisie i na moim profilu, ale specjalnie dla Ciebie podam tu :) sakisite.wordpress.com Głównie chodziło mi o to, czy kontynuować tu, bo nie wiem, czy warto. Na stronie jest 53 rozdziały, więc jak Ci się podoba i nie przeraża Cię taka ilość rozdziałów, to zapraszam :)
Ennilka Ennilka Jan 11, 2016
kontynuuj to. Nie musisz tutaj ale jak chcę wiedzieć co dalej!! Serio!