DECİSİON  | Dramione / Senseles 2. kitap

DECİSİON | Dramione / Senseles 2. kitap

15.8K Reads 1K Votes 12 Part Story
Aslı By aslivarii Updated 5 days ago

Nerden Geldin Aşk/ SENSELESS'ın  devam ve final kitabıdır. 


Hermione yerle buluştuğunda kesik kesik nefesler alıyordu. Draco Malfoy gözlerin onun üzerinde dolaştığının bilincinde ifadesizce süzdü kızı.Lucius Malfoy Hermione'nin saçlarından kavrayarak başını karanlık lorda çevirdi.
"Draco kızı istediğiniz gibi size getirdi Lordum."
Hermione Draco'ya bakmamak için zorladı kendini. Sevdiği adamın gözlerindeki hırsı ve nefreti görmek istemiyordu. Bir zamanlar onu delicesine seven adamın. Hermione gözlerin üzerinde gezdiğinin bilincinde güçlü durmaya çalıştı. Biliyordu ki bu yaşadıkları yaşayacaklarının yanında bir hiçti. Lord Voldemort ona doğru bir adım attığında gözlerini ondan olabildiğince uzağa çevirdi.
"Genç Malfoy, onu sen getirdiğine göre üzerinde de karar hakkına sahip olmalısın. Bay Zabini benden bir ricada bulundu. Bulanık'ı kendisine istiyor. Bu konuda ne düşünürsün?" 
Hermione korkuyla köşede onları izleyen Blaise'e çevirdi bakışlarını. Genç adamın dudakları kıvrılırken genç kız aklına gelenlerle tir tir titremeye başlamıştı.  Gözlerini Draco'ya çevirip başını hızla iki yana salladı. Genç adamınsa ona bakmamak için ayrıca bir mücadele verdiğini görebiliyordu. Sonrasındaysa gülümseyerek bir adım öne çıkmıştı.
"İyi bir fikir, lordum."

Ya kanka, bu senin için çok oy değil mi? Bekledin sandım, ama bu kadar da değil. Yaz artık, boşuna oy vermiş oluyoz hepimiz. Bi yb yazsan nolacak yani?
Çok özledik merakla bekliyoruz daha fazla bekletme bizi lütfen artık yb gelsin
elifisler21 elifisler21 Jun 18
Yhaa efso kitaplar yazion resmen rowlingin hayal gucu senseless e bayildm eminim buda cooook guzeldir
Videoya bayıldım kitap kurgu zaten efsane eline aklına sağlık
Hadi lütfen özetle beraber çılgına dönmüş durumdayım daha fazla bekletmeden yaz artık yeni bölümü
Nee büyüsünden baahsediyorsun sen savaşla aşkıı karıştırmışsıın.