Singer || H.S.

Singer || H.S.

26.7K Reads 1.2K Votes 23 Part Story
Olczii3 By Olczii3 Completed

Co się stanie jeśli dwójka nieznajomych zamieszka pod jednym dachem?!
Dowiesz się czytając SINGER :)

***
- Aaaaa!-krzyczę przestraszona, jednocześnie upuszczając kubek na podłogę.- Kim ty jesteś? Jak się tu dostałeś? Co robisz w moim mieszkaniu?- wyrzucam z siebie zdezorientowana, gdy podczas przygotowania śniadania do kuchni wchodzi młody, zaspany mężczyzna. Nie mówcie mi, że spędził tu noc i ja tego nie słyszałam?! - Mówię coś do ciebie! Proszę o opuszczenie tego mieszkania w tej chwili inaczej zadzwoni e na policje! - mężczyzna patrzy się na mnie dziwnie, zbliża się do lodówki i bierze z niej coś. Jak się okazuje jest to notes i długopis, którym zaczyna coś pisać. Po chwili z uśmiechem pokazuje mi kartkę, niepewnie się do niego zbliżam, chodź podświadomość krzyczy „Co ty robisz idiotko, przecie z to może być włamywacz, zabójca itp.?" Gdy jestem już wystarczająco blisko wyciągam rękę, w której chwilę później ląduje kartka papieru. Wciąż niepewnie zerkam na nią i widzę:
„Możesz powtórzyć to co powiedziałaś po angielsku? :) " 

Przybijam sobie mentalnego facepalma. Boszze, Ali ale ty jesteś głupia!? Dziwisz się, że chłopak ci się tak dziwnie przygląda, przecież on nie rozumie po polsku.
-Kim ty jesteś? Jak się tu dostałeś? Co robisz w moim mieszkaniu?- mówię tylko tym razem po angielsku i patrzę się już spokojniej na chłopaka. Widzę, że znów zaczyna coś pisać w notesie, następnie wyrywa kartkę i mi ja podaje. 
„Nazywam się Harry. ..."

wiczka1512 wiczka1512 Feb 19
Ciekawie się zapowiada 😀 idę dalej 😊 
               Zapraszam do mnie ☺
Szczerze mowiac ciekawie sie zapowiada :) czekam na next i zapraszam do siebie na konkurs Dh
koniara8204 koniara8204 Jan 09
Hej
               Znalazłam to opowiadanie przez twoj komentarz do jakiegos rozdziału i bardzo sie ciesze ze to zrobilam. 😊 Fajny pomysl na opowiadanie, mam nadzieję, ze w nastepnym rozdziale 'akcja' sie troche rozkręci 😜 
               Dzieki i do nastepnego ☺
Też mam na imię Aleksandra! Woohoo ale fejm xD A tak serio to rozdział świetny :) Zapowiada się interesująca historia :) Szkoda, że muszę czekać caały tydzień, ale jakoś to zboleję xD Życzę dużo weny i pozdrawiam :)