AMOUR : GÖK TAŞININ İÇİNDEKİ YILDIZ(TAMAMLANDI)

AMOUR : GÖK TAŞININ İÇİNDEKİ YILDIZ(TAMAMLANDI)

18.1K Reads 2.4K Votes 33 Part Story
Berrak Taşkıran By BErRaK88 Completed

Gökten iki yıldız kaydı. Biri toprağa düştü diğeri ise okyanusa. Toprağa saplanan yıldız çok güçlü oldu. Okyanusa düşen yıldız ise her gün daha derinlere indi. Yüzme bilmiyordu çünkü. Gözlerini kapatıp kendini derinliklere bırakmak zorunda kalmıştı. Yaşamdan ümidini kesmişken gözleri açıldı. Yüzmeyi öğrendi. Toprağa bastı ayaklarını ve toprağa düşen yıldızı gördü. Güçlüydü,farklıydı ve elmas gibi parlıyordu. Sonra kendine baktı. Suyun altında ışığını kaybetmişti. Zayıf ve güçsüz düşmüştü. 
Her şeyden umudunu kesmişken bir ışık gördü bedeninde. Parlaması o kadar güçlüydü ki gözlerini acıtıyordu. Sol tarafındaki boşluğa o yıldızın parıltısı yerleşmişti artık. Ve... Şimdi daha güçlü ve daha alımlıydı. Sadece bir ışık bile enerjisini kazanmasına yardım etmişti. Toprağa düşen yıldız ışıltısını onunla paylaştığının farkında bile değildi.

 Gözleri onu gördü ama... Bir yıldız olarak değil bir gök taşı olarak.

 • amour
 • aşk
 • genelkurgu
 • gizem
 • romantik
adsizyazar_ adsizyazar_ Jun 24, 2016
Kurgunun ve kaleminin hakkını veriyorsun. Güzel yazdığını düşünüyorum. Etkileyici bir giriş olmuş. Yolun açık olsun güzellik.
AdilEngin AdilEngin Sep 10, 2016
Tanıtım okumayan ben ve harika yazan bir yazar. :) Çok beğendim diyebilirim aklimda soru işaretleri var tabi bunları ilerleyen bölümlerde görürüm. Bazen soruyorum kendime ulan bunlar bunkaar betimleme için ilhamı nerden buluyorlar :) kalemine sağlık başarılar :)
berfinertm berfinertm Jun 27, 2016
Giriş baya iddialı ve güzel ekledim kütüphaneme kalemine sağlık😍😇
run_yse run_yse Aug 08, 2016
Vay be. Çok iyiydi. Özellikle son kısımda yok artık demedim degil. Emeğine sağlık. Harika bölüm olmuş.
uykulupandafirst uykulupandafirst May 25, 2016
Eğer böyle bir girişle başlıyorsan çizgini bozmadan devam etmelisin.Iddialı bir giriş olmuş.Nokta atış yapmışsın,eleştirecek yan arıyorum sadece olumlu çıkıyor.
               Başarılar dilerim yazarım,sen yaz ben okuyum.Destekçinim.Kütüphanemde yerini aldı😍
Y-Sarac Y-Sarac Feb 20, 2016
Tanıtımın kadar içeriğide doldurmalısın.Gerçekten iyi yazıyorsun.