Oheň předků

Oheň předků

111K Reads 11.3K Votes 83 Part Story
CatharineEm By CatharineEm Updated Aug 31

Emily Ahi - 17ti letá dívka, na první pohled vypadající jako každá jiná dívka v jejím věku. Dlouhé, lehce zvlněné blonďaté vlasy, světlé modré oči, menší postava. Tak by se dala Emily popsat. Jenže to nejdůležitější má uvnitř. Emily totiž dokáže ovládat živly. Oheň, voda, vítr a země jsou jejími přáteli už od dětství. Všechny tyto živly se musela postupem času naučit ovládat a také se jí to povedlo. Jenže všechno se změní, jakmile Em nastoupí na novou školu. A jak? To se nechte překvapit!

Doufám, že jsem Vás tímto kratičkým úvodem alespoň trochu nalákala :) A ráda bych doplnila, že pokud jste již četli moji první knihu Kouzlo, a po přečtení poslední kapitoly jste měli hned několik otázek, pak právě Oheň předků je místem, kde se některé odpovědi dozvíte.

Mimochodem! Za tuhle krásnou obálku vděčím KatrinityBrisTwins! Hrozně moc jí za to děkuju, a určitě se koukněte na její tvorbu! Já jsem na ní celkem závislá ;)

Co? 38 let že je moc?! Jsnansnadjakska. Co? Můj táta dosáhl veku 35 a pořád vypadá mladej,totéž i moje mamka. No dovol 😒 😂😂
- - Feb 21, 2016
O.o Cože!? 38 let a hodně!? No tak pro někoho je to hodně, ale pro mě určitě ne
snowqueen2512 snowqueen2512 Jul 08, 2016
A je to jakoby Tom?!
               A Kate zemřela?!
                To by pak nedávalo smysl. 🙁
OndrejBorz OndrejBorz Sep 30, 2016
Je hrozně roztomile-a tezke-když se autorovi podaří popsat dítě,jak mluví,jeho myšlenky...prostě dětskou mysl.
               Za to máš u mě palec nahoru.Pridávám do knihovny a budu číst dál.
Akimi-kun Akimi-kun Feb 28, 2016
To bol srdcervúci začiatok... 
               Skoro začínam plakať... *.*
CatharineEm CatharineEm Jan 04, 2016
Mám napsáno asi 7 kapitol.. Ale ty ještě budu rozdělovat na kratší :) takže ti spíš budu psát postupně a i podle toho, jestli se to bude líbit :)