NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Galaxy of Torn: BETA

Galaxy of Torn: BETA

164K Reads 14.9K Votes 47 Part Story
Beyza Tükenmez By vampirrella Updated May 26

Torn Galaksisi'ne karanlık usul usul yayılmaya devam ediyorken dengeler değişmek üzereydi. ALFA'nın sonunda yeri bulunan Sultan Nersy yaşadıklarıyla kendisine bir yol çizecek ve bulunuşuyla önemli olaylara ön ayak olacaktı.

Buz Yıldızı'nın araştırılması sonucunda ortaya çıkan bilgiler onları daha da çıkmaza sürükleyecekti. Bir yandan Eş Kehanet'in kimliğini öğrenmeye çalışırken bir yandan içlerindeki hainlerle, yandaşlarla baş etmek zorunda kalacaklardı. 

Kaçış yolunda olan Beşendekilerin yolu devam ederken içlerinden birinin tuhaf davranışları Büyücü Vara'nın dikkatini  o kişi üzerine çekecekti. Beşen Yeri onlardan dana üstün olan yeni planlarını işleme koymak üzeydi.

Kriz Merkezi'ne iki kişinin beklenmeyen ziyareti Zaman Koruyucularının beklenen ziyaretini gerçekleştirecekti. Zaman Koruyucularının beklenen ziyaretinden sonraysa gerçek kimliği sonunda açığa çıkacak olan James kendisini bekleyen hazin sonun aslında en başından beri farkındaydı.

Yeni karakterler ve yeni maceralar... Beklenen ve beklenmeyen aşklar... Birbirini tekrardan bulan aileler, kavuşan baba ve kızlar, öldü sanılan ama yaşayan oğullar, ayrılıklar, tehlikeli planlar, tutulmayan sözler ve bedeller, açığa çıkan kimlikler...

Tüm bunlar etraflarında gerçekleşirken Clara, hem karanlık güçleriyle hem de vermesi gereken büyük bir kararla yüzleşmek zorunda kalacaktı.

Karakter Resimleri: http://bejlaa.tumblr.com

~Galaxy of Torn: ALFA'nın devam kitabıdır.

©Tüm Hakları Saklıdır.

Leydimeral Leydimeral Jul 04, 2016
Kitabımı okurmusun desteklerini bekliyor olacağız  ve hikayenin mühteşfn
sasevddaaaa sasevddaaaa Aug 29, 2016
Cok acikli kiyamam Vitaya yaa ellerine saglik ikinci kitaba geçtim cok güzel yazıyor sun.
dilolit dilolit Jan 28, 2016
Alfaya gore anlatiminin daha da oturdugunu ve kendini gelistirdigini gordum ve bu beni cok mutlu etti :) bu kadar guzel bi kurgu boyle guzel bi anlatimla tam tadindan yenmez bi hal almis ellerine yuregine saglik <3
RhysLarren RhysLarren Jun 16, 2016
Fantazi kurgu seviyorsanız okumanızı tavisye ederim. Ayrıca okumaya karşılık okuma yaparım ama sadece beğenirsem oylarım. https://www.wattpad.com/241259212-k%C4%B1r%C4%B1k-diy%C3%A2r-1-b%C3%B6l%C3%BCm-mektup
papatyalar00 papatyalar00 May 13, 2016
Yazdıklarınızı çok beğenerek okuyorum, kaleme dökümünüz o kadar güzel ki, başarılarınızın devamını dilerim.