Sexs Günlüğüm

Sexs Günlüğüm

323K Reads 462 Votes 9 Part Story
Güneş8 By GunayKecebir8 Updated Jan 03, 2016

Bir Kadının Seks Günlüğü iyi bir aileden gelme, işletme mezunu, başından geçen cinsel ilişkiler dolayısıyla yaşadığı önemli dönüşümü anlatan Fransız bir kadının gerçek yaşam öyküsü. Mezarlıkta mezar kazıcılar ile, Coca-Cola şişesine aşırı tutkun bir Arap ile, ahlaksız bir polis ile, aklınıza gelmeyecek yerlerde herhangi bir yabancı ile... Bu kadın, bir insanın sahip olabileceği en üst düzey özgürlüğü kullanarak her türlü deneyimi yaşıyor. O kadar büyük bir özgürlük ki, ne kendinize yakıştırırsınız, ne gerekli görürsünüz.
Kendine has ilişki tarzı onu, psikolojik baskısına maruz kalacağı komplocu bir adam ile sorgusuz sualsiz bir maceraya itiyor. Sonrasında hem bu acıya katlanabilmek için, hem de sınırını göremediği merakını tatmin etmek için yüksek sınıfa hizmet veren bir randevu evinde hayat kadınlığı yapmaya başlıyor. Orada erkeklerin zayıflığını, savunmasızlığını görüyor: Şöhretli adamlar, işadamları, siyasetçiler... Tüm bu erkekler onun kendisini ifade etmek için bildiği iki dile olan hevesini korumasını sağlayacaklar: Vücut dili ve yazı dili.
Herkese hitap eden bir kitap. Samimi, lafını sakınmayan, cinselliğin o bilinen yoldan konuşulmadığı, sevginin cehennemin dibinde bile bulunabileceğini gösteren bir hikaye...

  Serkankonya Serkankonya Sep 08
  Sadece sesli isteyen nefes nefese inleye inleye boşalmak isteyen bir bayan yazsin msj laşarak istemiyorum offf inlemelerim beni bile azdiriyor hadi
  arda8110 arda8110 Jul 13
  Aslinan hesabındaki deniz hesabim kapatildi ararsan burdayim
  - - Dec 12, 2016
  msjda hunharca sikişip zevkin doruklarinda titreyerek boşalmak isteyen sert sikiş duşkünü kizlar msj atin yaş farketmez her an açığım kalin ve damarli kocaman yarragimin tadini yasamak istiyorsan yaz..
  - - Aug 11, 2016
  Ohh azalim ara beni askm 0541 618 00 87 adim yunus kik ynssrt
  UltrAslan0625 UltrAslan0625 Oct 09, 2016
  Boşalmak isteyen kızlar msj atsın deliler gibi boşaltırım