İskoç Kral ve Ben

İskoç Kral ve Ben

17.6K Reads 1.5K Votes 37 Part Story
aycamutlucan By aycamutlucan Completed

Modern dünyada yaşayıp bir kral'a aşık olsanız ne yapardınız? 

"Ewan McAlpin.... İskoçya kralı...Ve ben ona aşık oldum."

Ece Alp, tarihin ve gizemin içinde yaşayan genç bir  kızdır. Bu tutkusu onu İskoçya'ya kadar götürür ve İskoçya Kral'ı ile tanıştırır. Bundan sonraki yaşadıkları ise onu çıkmaza götürecek, sonunu kestiremediği bir ilişkinin içine sokacaktır.  Ece, mantığının sesini dinleyip kaçacak mıdır yoksa kalbinin sesine teslim mi olacaktır?

biryazarM biryazarM Jun 23
Bu kesitte konuyu tam kavrayamadım ama çok etkileyici ve gerçekçi olduğunu söylemeliyim. Şimdi de devamını merakla okuyacağım.
Paragraflara ayırırsan daha iyi olur göz yorucu olmaz. Ama gerçekten başlangıç olarak güzeldi. İlk cümleyi okuduktan sonra insanı bir merak duygusu kaplıyor.
nagehan20 nagehan20 Jun 21
güzel yazmışsın ama sıkışık olmuş daha çok satır atla boşluk bırak
Öncelikle ithaf için çok teşekkür ederim. Giriş olarak harika bir giriş olmuş. Bu kızı sevdim vallahi pek bir yamana benziyor. :)
Türüm değil ama hoşuma gitti. Kız arkadaşımın zoruyla gittiğim romantik bir filmden hoşlanmaya başlamış gibi hissettim kendimi.  :) Ayrıca bu sefer kahraman bakış açılı anlatımı seçmişsin. Daha sonra okyanusa iklime de değinmişsin. Sevdim ben. :)
Noktalar biraz fazla sanki, okurken çok duraklıyorum. Betimleme kısmında virgül ve ya noktalı virgülü tercih etsen daha hoş olur gibime geliyor.  :)