NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Bir Wattpad Yazarına Aşık Oldum

Bir Wattpad Yazarına Aşık Oldum

266K Reads 22.3K Votes 36 Part Story
Ece By melorinn Updated Nov 27, 2016

Hayallerinizi gerçekleştirmek için asla geç değil...
  
  Wattpad adında ki bu hikaye platformu bana onu kazandırmıştı. Aramızda milyon okunma ve sekiz yüz doksan beş bin iki yüz yirmi yedi tane beğeni vardı. Kilometreler değildi bizi ayıran... Onun oldukça tanınmış ve beğenilen bir yazar oluşuydu...
  
  ''Seni kendime aşık edeceğim, Batu Demirkan.'' Kararlılığım gözlerime yansıdı. Bunu yapabilirdim. Okuduğum onca hikaye ve duvarımı boydan boya kaplayan kütüphaneye dizilmiş kitaplarım, bunu bana göstermişti. Hiçbir şey imkansız değildi. Ona kendimi gösterebilirdim. Belki onun katıldığı bir partiye gidebilirdim veya okuduğu okulu kazanabilir ve yeni görünüşümle dikkatini çekebilirdim. Ya da en basitinden okur buluşmalarından birinde giyinişim ve konuşmamla onu kendime hayran bırakabilirdim.
  
  ''Ülkü,bana bak!Odamı temizliyorum bahanesiyle yine şu zımbırtının başına oturdun değil mi?Sonra da koca istiyorum diye tepin buralarda.Böyle olursa yatağına aldığın tek şey tabi ki o laptop olur.Ay bu benimde ağzımı bozdu.Kız çıldıracağım vallahi.''
  
  Hayallerine anne engeli yiyen, okuldan eve evden okula hayat yaşayan biriydim. Saçları turuncu, astigmatı olan, sol gözü 1.25, sağ gözü 0.75 bozukluk derecesine sahip, açık tenli ve hafif balık etli bir kızdım. O ise kumral, kahverengi gözlü ve yanakları sıkılmayı isteyecek tatlı bir tombikliğe sahipti. Uzun boylu ve zekiydi.
  
  Batu ile aramızda yalnızca beğeni ve okunma sayıları yoktu anlayacağınız...

BuseNur_Kahraman BuseNur_Kahraman 5 days ago
ya aklıma geldi de hani kötü çocukta falan KÇ ailesi diyolar biz ne dicez BWYAO ailesi mi jgkdfjglk
Edanur_Yzn Edanur_Yzn Feb 26
3 ya da 4. başlayışım hikayeye. Çok güzel yha😍😍😍
manyakist manyakist Feb 01
Ben turuncu saçlı olsaydım ben bir havucum hemde yeşil gözlü havuç diye etrafta gezerdim hdkdnfsndkf
sessiz123oe sessiz123oe Feb 25
Bir anda yakalandı diye yüzümün o halinden sonra bu kısmı okuyup kahkaha atmam! Kardeşimin elindekileri yere düşürmesi, annemin ağır çekimde bana dönen bakışları.. ben bittim, ama bu kız bitmez!!
punchsky punchsky Mar 01
Annesinin oğluşu,hep en önemli olsun ki,büyüyünce canavara dönüşebilip namusumuzu alsın.
the6author the6author Jan 30
LAN BENİMLE YAN MASALIN TURUNCU SUTYENİ VARDI AYAZ BARKIN ALIYODU KIZ AYAZA MI AŞŞIK OLDUN