Deli Aşk! (Liselim-Üniversitelim) #Wattys2016

Deli Aşk! (Liselim-Üniversitelim) #Wattys2016

242K Reads 18.7K Votes 24 Part Story
hopeklausm By hopeklausm Updated Jan 26

Hocalarla problemi olan ama bu sene üniversite sınavı olduğu için derslere dört kolla sarılan öğrenci. Rozerin Kırtay. Göze batmak istemeyen bir kız ama açık sözlülüğü yüzünden hep göze batıyor. Sıradan bir devlet lisesinde okuyor. Okulu sevmiyor çünkü onu okuldan normal bir öğrenciye göre daha da soğuttular. Rozerin okulun ilk gününde kalbini platoniğine kaptırıyor. 

Geçen sene arkadaşlarıyla ettiği bir kavga yüzünden sınıfta kalan bir öğrenci, Ali Tez. Yakın olduğu arkadaşlarıyla birlikte sınıfta kaldı. Diğer hikayelerde okuduğunuz gibi bir bad boy veya çete lideri değil. O sıradan bildiğiniz gururu ve mertliğiyle yaşayan bir son sınıf erkek öğrenci. Kavga edecekse bile yerine ve zamanına göre ediyor. Mekanı falan da bar değil. Yeri geldiğinde arkadaşlarıyla arada bir bara gider. Ya da içkileri alıp bir parka falan gider içerler. Diğer hikâyelerdeki gibi seks bağımlısı falan da değil. Ali'ye göre her şeyin yeri ve zamanı var. Sıradan orta halli bir ailenin çocuğu. Diğer hikâyelere göre daha çok gerçek hayatta şanslıysanız veya devlet lisesinde okuyorsanız karşınıza çıkabilecek bir çocuk.

Lise de başlayan aşk üniversiteye taşınıyor... 

Pek lise hikayesi değildir, ilk on bölüm lise de geçmektedir. 

Bu deli ikilinin deli aşkını okumaya hazır mısınız? Ben Hopeklausm... İlk kez gerçek hayatta sıklıkla yaşabileceğiniz bir platonik aşk yazacağım. Gerçekçilik öncelik olacak.

Ali ve Rozerinin deli aşkı! Heyecan dorukta...

 • aşk
 • deli
 • komik
 • wattys2016
-_BLACKROOM_- -_BLACKROOM_- Apr 04, 2017
BİŞE SÖYLİCEM YANLIŞ ANLAMA YAZAR BÖYLE HİKEYELERDE NİYE HEP ALİ İSMİ KULANILIYO ALİ İSMİ DİYERLERİNE GÖRE DAHMI SAKİN
esra-0211 esra-0211 Mar 16, 2017
Bölüm ilerlemis daha yeni basliyorum 😂😂😉
               Bakalim yetisebilecek miyim?
Mblove21 Mblove21 Jun 14, 2017
Yaşanmış kan dondurucu hikayeleri ve seri katilleri derleyip ŞEYTANIN ORDUSU (ŞEYTANLAŞMIŞLAR) adlı kitabımda birleştirdim. korkmak istiyorsan kanalımdaki son hikayeme göz atabilirsin. :)
AngeLimb AngeLimb Aug 06, 2016
Çok güzel, diğer kitaplarına benzemiyor farklı bir bakış açısıyla olması hoşuma gitti çizgiyi çok güzel korumuşsun 😍😍👏👏👏
betuldeniz35 betuldeniz35 Jun 28, 2016
yaa çocuk çok çirkin kızda çok çirkin ama hikaye güzele benziyo
arzu60600 arzu60600 Mar 07, 2017
Tanıtım harika yazarcim bölümleri okumak harika olucak emeğine sağlık