Deli Aşk! (Liselim-Üniversitelim) #Wattys2016

Deli Aşk! (Liselim-Üniversitelim) #Wattys2016

135K Reads 11.9K Votes 20 Part Story
hopeklausm By hopeklausm Updated Nov 01

Hocalarla problemi olan ama bu sene üniversite sınavı olduğu için derslere dört kolla sarılan öğrenci. Rozerin Kırtay. Göze batmak istemeyen bir kız ama açık sözlülüğü yüzünden hep göze batıyor. Sıradan bir devlet lisesinde okuyor. Okulu sevmiyor çünkü onu okuldan normal bir öğrenciye göre daha da soğuttular. Rozerin okulun ilk gününde kalbini platoniğine kaptırıyor. 

Geçen sene arkadaşlarıyla ettiği bir kavga yüzünden sınıfta kalan bir öğrenci, Ali Tez. Yakın olduğu arkadaşlarıyla birlikte sınıfta kaldı. Diğer hikayelerde okuduğunuz gibi bir bad boy veya çete lideri değil. O sıradan bildiğiniz gururu ve mertliğiyle yaşayan bir son sınıf erkek öğrenci. Kavga edecekse bile yerine ve zamanına göre ediyor. Mekanı falan da bar değil. Yeri geldiğinde arkadaşlarıyla arada bir bara gider. Ya da içkileri alıp bir parka falan gider içerler. Diğer hikâyelerdeki gibi seks bağımlısı falan da değil. Ali'ye göre her şeyin yeri ve zamanı var. Sıradan orta halli bir ailenin çocuğu. Diğer hikâyelere göre daha çok gerçek hayatta şanslıysanız veya devlet lisesinde okuyorsanız karşınıza çıkabilecek bir çocuk.

Lise de başlayan aşk üniversiteye taşınıyor... 

Pek lise hikayesi değildir, ilk on bölüm lise de geçmektedir. 

Bu deli ikilinin deli aşkını okumaya hazır mısınız? Ben Hopeklausm... İlk kez gerçek hayatta sıklıkla yaşabileceğiniz bir platonik aşk yazacağım. Gerçekçilik öncelik olacak.

Ali ve Rozerinin deli aşkı! Heyecan dorukta...

aycaerboy aycaerboy Jul 29
Bi kere,
               
               -Küpe takıyor! (Yakışıyorda pisliğe)
               
               -az da olsa Kasları var! (Boru değil sonuçta)
               
               -Dövmesi var! (En önemlisi benim için)
Çok güzel, diğer kitaplarına benzemiyor farklı bir bakış açısıyla olması hoşuma gitti çizgiyi çok güzel korumuşsun 😍😍👏👏👏
almina_ozer almina_ozer Mar 02
Kutuphanemde duruyordu niliyorum belki hatırliyorsundur beni belki hatırlamiyosundur. Çoook begendim az once okumaya basladim cok hosuma gitti ellerine saglık.
yaa çocuk çok çirkin kızda çok çirkin ama hikaye güzele benziyo
aycaerboy aycaerboy Jul 29
Ya siz bu adama tipsiz mi diyonuz ksndjdksödjf daş lan bildiğin meteor
Kod adı bay sapık ve demirin hirasından sonra bunada başladım 😊😊