Girişimcilik Rüyası (Kitap Oluyor)

Girişimcilik Rüyası (Kitap Oluyor)

3.2K Reads 126 Votes 19 Part Story
Çetin Karakaya By cetinkarakaya Completed

Bu kitapta girişimcilik adımları atmış, çoğunlukla başarısız olmuş bir girişimci gözüyle değerlendirmeler yapılmıştır. 14 farklı girişim faaliyetlerinden çıkarılan sonuçlar tüm açıklığı ile paylaşılmıştır. 

Ülkemizde, Cumhuriyet' in ilk yıllarından itibaren farklı platformlarda ve basılı-görsel medyada girişimcilik serüvenleri anlatılmaktadır. Girişimcilik sihirli bir değnek gibi gösterilmektedir. Çoğunlukla başarı hikayeleri anlatılmakta ve bu tür kitaplar çok satanlar listesinden düşmemektedir. Bu kitap ise bugüne kadar anlatılanların dışında anlatılmayanlara odaklanmıştır.

Bugünlerde büyülü gösterilen girişimcilik madalyonunun arka yüzü çevrilmiş, farklı bir yaklaşım ile bilinmeyenler gün yüzüne çıkarılmıştır. Amaç, genç girişimcilerin doğru adım atmalarını sağlamak, başarılı olabilecek girişimlerin sayısını artırmaktır.

Girişimcilerimize gerçekleri ve doğru yolu göstermesi dileğiyle...

  • fikir
  • girişimcilik
  • macera
  • proje
- - Jan 10, 2016
Hocam vallahi saat sabahın körü ve ben gece uyumadım. En son kaçıncı bölümde kaldığımı hatırlamıyorum ama keşke senin kadar cesaretli olabilsem diyorum. Vallahi tebrik ediyorum...
GzddeDin GzddeDin Jan 01, 2016
Ben de Üniversitedeki bölümümü son kişi olarak kazanmıştım ☺ ama nedense daha iyi olabilirim düşüncesi hiç aklıma gelmemişti. Zaten orayı ek puansız kazanmıştım.galiba ben sizin kadar bölümüme gönülden bağlı değildim. 😕