Gurmelerin Savaşı (Masalımsı -2)

Gurmelerin Savaşı (Masalımsı -2)

16.1K Reads 853 Votes 13 Part Story
EdanurBNL By EdanurBNL Updated Dec 31, 2016

"Aşağılık herifin tekisin!" 

Yatağımda gördüğüm kırmızı gecelik bana ait değilken üzerimdeki beyaz gelinlik şuandan sonra benim kefenim olmaya yemin etmişti. Aklım ile mantığım yer değiştirip beynimin loplarını köreltmişti sanki. Aldatılmışlık duygusu bedenimi kendime bağlamışken yalnızca içime bastırdığım gözyaşlarıma yalvarıyordum. Dökülmesinler diye dişlerimi sıkıyordum. 

"Liya, lütfen, bu bir şaka." 

Bana bu sözleri söylerken gözleri irileşiyordu ve yanakları kızarmaya başlamıştı. Robbie'yi uzun zamandır tanıyordum ve yüzü kızarmaya başladığı an yalan söylediği belli olurdu. Derin bir soluk çekerek ona oksijen bırakmamak konusunda ciddiydim. 

"Sakın çıkma karşıma, sakın!" 

Gelinliğimin eteğini hafif kaldırarak koşmaya başladım. Gelinliğin altına babet giyerek akıllılık etmiştim. Bu sayede hız kat sayım  biraz daha öndeydi. Apartman kapısından çıkarken bana bakan yabancı gözlere bakarken öfkeyle bağırdım. 

"Evlendiği gün aldatılan gelin hiç mi görmediniz?"

kainatsever kainatsever May 22, 2016
Iyi ama yune soyluyorum aklima takildi musluman degilkii boyle olmalari haram yani
hayallerinkadarsin hayallerinkadarsin May 24, 2016
Ellerine sağlık yazarcim. Şahane bir bölüm olmuş. Ve sanırım Robbie yi tırnaklamak istiyorum 😤
HASRETYLMZ27 HASRETYLMZ27 May 25, 2016
ya yeni bolum ne zman gelecek meraktan catlatik yaa sabir tasi degilizkii😊
sevvalayik sevvalayik May 22, 2016
Edaa müthiş bir son olmuş son söze bayıldım Aslan'ım Eda 👊🏻❤️
HASRETYLMZ27 HASRETYLMZ27 May 22, 2016
yazarcigim yine lerinden neler devsirmis oyle tek kelimeyle mukemmel olmus yani soyle desem kizarmisin bilmiyorum ama ayakkabi masalin dan daah guzel olacaga benziyorr daha aksiyonlu ve isimler isimler cok dikkatimi cekti hercektem muthissin nerden aklina geliyo anlamiyorum yani ama kiskaniyorum😊
banaesmeyianlat banaesmeyianlat May 27, 2016
O Robbi midir nedir kanım hiç ısınmamıstı zaten ona, bak ismini bike doğru düzgün hatırlamıyorum, vallaha çok sinir oldum, şuan empati yaptım azıcık ve düşündüm de ben onun gibi düğün günü aldatilsam çok ağlardım aynen şuan Liya için ağladığım gibi..