NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
GHOST || hemmings ✔️

GHOST || hemmings ✔️

61K Reads 6.1K Votes 50 Part Story
Pat By xprincesspatx Updated Oct 27, 2016

17-letnia Emma od niedawna mieszka z rodziną w Seattle. 
Pewnego dnia jej młodsze rodzeństwo znajduje planszę do wywoływania duchów. Dziewczyna, która nigdy nie wierzyła w istoty nadprzyrodzone i inne rzeczy, które wychodzą poza logikę nauki nawiązała kontakt z duchem o imieniu Luke, ale to nie koniec przygody.
Aby uratować siebie i swoją rodzinę Emma musi pomóc przejść duchowi na drugą stronę. Czy wypełni wszystkie swoje zadania i uratuje siebie, swoich bliskich oraz Luke'a?

krolewnaa krolewnaa May 01, 2016
Zwiastun naprawdę zachęcający - jutro biorę się zaczytanie jak nic jestem mega ciekawa twojego pomysły, bo nie ukrywam na podobny jeszcze nie wpadłam :)
naroya naroya Oct 07, 2016
O jejku, jak mrocznie i idealnie się zapowiada :D Istoty nadprzyrodzone? Idę na to! To coś dla mnie :D Bardzo ciekawy zwiastun, świetnie podjęty temat :D xx PS : Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie!
-sarcasticshit -sarcasticshit Oct 11, 2016
Świetny zwiastun 👌 Podasz tytuł drugiej piosenki? Zakochałam się w niej! 😍💞
NajlepszaQuenn NajlepszaQuenn Oct 16, 2016
Czy to normalne że oglądam ten zwiastun setny raz i mi się nie znudził nawet po przeczytaniu książki? Zwiatun jests zajebisty💖💖💖😍😍😍 Mam też pytanie do autorki jak nazywają się te piosenki w zwiastunie?
Agaaa_22 Agaaa_22 Jan 13, 2016
Piękny zwiastun cudowny bardzo pasuje i jest mega klimatyczny :)
kilamiangel kilamiangel Jan 07, 2016
Genialny zwiastun,  sama chciałabym kiedyś zrobić taki dobry jak ty... Pozdrawiam jedną z moich ulubionych pisarek. (ja się nie podlizuje, to prawda! ) 😘😘😘