Vyvolená (HP FF, Poberti)

Vyvolená (HP FF, Poberti)

158K Reads 15.7K Votes 70 Part Story
♕Kamda♕ By Czechbabe Updated a day ago

Vyvolená, aneb poslední obraceč času.

Co kdyby Harry nebyl jediný vyvolený? Co kdyby všichni ti nevinní lidé nemuseli zemřít ? Co kdyby existovala jiná možnost ? 
Hlavní postavou příběhu je Hermiona , které se přenese do doby Pobertů . 


 "Změňte minulost a změníte budoucnost .Můžete zachránit tolik životů!"

Všechny postavy-kromě těch, které jsem sama vytvořila - jsou majetkem J.K. Rowling .

Nejlepší úmístění #3 (23.5.2016)

Za krásný cover moc děkuju @LittleAprilGirl
30-12-2015

Narratorea Narratorea Jul 24
Nápad se mi líbí a řekla bych, že tohle je celkem Brumbálův styl. Jen drobnost, myslím, že nemá smysl psát tak často "brunetka", když je jasné, že je to Hermiona :)
LoriNerskin LoriNerskin Jul 20
Smekám nad skvělým nápadem, nic podobného jsem tu ještě neviděla :) Doufám, že se nápad dočká i skvělého zpracování... No nic, jdu číst dál, opravdu mě to zaujalo :D
petiizlv petiizlv Aug 16
Vyzerá to úplne skvelo ☺. Nie som moc zástancom nekánonických príbehov, no tento bude isto peckový ❤. Teda, ak si zo Siriusa neurobila sukničkára 😂😂😂😂😂😂😂😂😂.
ol_nova ol_nova Sep 16
Wow...tak tohle bude určitě úžasné.  Mám sice ráda reálné fanfikce, které odpovídají knize, ale tohle vypadá super. Sama taky fanfikce na HP píšu, a vím,  jak je těžké to vymyslet, aby to znělo reálně.  Ale tohle...super!
Tohle je podle mě až příliš velký zásah do událostí, i na Brumbálova měřítka,  působí to nepromyšleně, ALE raději si počkám, až budu se čtením dál, určitě jsi "nevykecala" všechno hned na začátku. 😃😃
leoduta leoduta May 18
Dokonalí nápad. Líbí se mi příběhy ve kterých jde o to, že všechno se odehrává mezi tzv. neviditelnými. V tomto případě o Hermioně z mudlovské rodiny. Takže bravo, opravdu skvělí nápad a bravurně napsáno.