Luna

Luna

10.1K Reads 1.5K Votes 27 Part Story
Amaris By Ina222 Updated Jan 07

Shpesh here e shkuara le gjurme te thella ne jeten tone duke ndikuar ne te tashmen dhe ne te ardhmen .Por a kemi ne force per ti bere balle asaj dhe per te krijuar nje te ardhme plot drite dhe shprese?A eshte e afte zemra jone te fale,te harroje dhe te guxoje?Te gjitha keto pyetje do te marrin pergjigje permes Lunes nje personazh ku cdo njeri nga ne do te gjeje veten ,duke u futur ne boten e saj per te luftuar driten dhe erresiren qe ndodhen ne zemren tone.Per me shume shfletoni fletet e ketij libri.
Amazing cover by @Jonginnie- thank you hun

  AngieRun AngieRun Apr 24, 2016
  Fillimi super :) me pelqejne menyra si ke ndertuar dialogjet ^^
  __donN __donN Mar 18, 2016
  Hahaha mesa duket ia paska mare doren ketyre skemave x tu "arratis"^.^
  __donN __donN Mar 18, 2016
  Po me pelqen edhe mua ai vendi sekret,,, mund ta perdor edhe unaa;ppp
  JeTi14 JeTi14 Feb 08, 2016
  Ahahahah me duket se paskam humb shum gjat kesaj kohe .....
                 Sa bukur tingellon kjo "peshkop djallzore " hahahhahahahhah
  jBsh55 jBsh55 Jun 06, 2016
  hahaahaha qyqja mj ersina ti je kjo vajza e keqe qe un duhet ti hap rrugen kur ta shof 
                 mire do e kem pa rasysh 
                 ahahaha gjithsesi super si fillim qenka nice
  __donN __donN Mar 15, 2016
  Ummm,,, Darjeni,, nk mendoj se do e kesh kete mendim.edhe x shum.gjate hihihi =_=