The Past

The Past

50.5K Reads 4K Votes 30 Part Story
ㅤㅤㅤ By siemkamalfoy Completed

Nazywam się Cassie Mercer i po sześciu latach spędzonych w Kanadzie, wróciłam do Beacon Hills, gdzie się wychowałam. Miałam zapomnieć o przeszłości, która ciągle odbijała się echem po mojej głowie, wywołując bolesne koszmary. Kanada to przeszłość, w Beacon Hills miałam zacząć od nowa. Niestety była jedna osoba, która doskonale znała mnie za czasów kiedy byłam dzieckiem. Isaac Lahey, syn byłego chłopaka mojej mamy, z którym mieszkałam dwa lata. Od zawsze był złym chłopcem, stwarzał problemy i przyciągał kłopoty. Stałam się jednym z jego kłopotów. Wszyscy ostrzegali mnie przed nim, mówili że jest niebezpieczny i że mnie skrzywdzi, ale nie potrafiłam przeciwstawić się miłości. Isaac miał sekret, a ja miałam przeszłość, której strasznie się bałam. Nie chciałam by ktokolwiek wiedział co wydarzyło się w Kanadzie...

Zapraszam również do siebie na raka pt.:"Ślicznie umierasz". Dużo kazirodztwa, zgonów i takich tam. Hekhem, kategoria romans. :)
xangelx2 xangelx2 Aug 15
Dlaczego wszędzie dziewczyny maja na imie cassie albo clary albo mi sie wydaje 😂
Dobra zaczynam od nowa czytac bo ktorys rozdzial ominelam i nie ogarniam 😂😂
MouseLahey MouseLahey May 30
Zajebiście się zaczyna, ale źle odmieniasz jego imię i nazwisko ;)
Czy tylko mnie początek prologu wydaje się ściągnięty z "Hopeless" Colleen Hoover? Nawet ta "królewna", tyle że tam była "Księżniczka".
Brokulowa Brokulowa Dec 28, 2015
Zapowiada się bardzo ciekawie :) Isaac w roli mega bad boy'a? Już mi się podoba. Kiedy next?