KALPSİZ VELİAHT

KALPSİZ VELİAHT

47.4K Reads 2.7K Votes 14 Part Story
irmakafiyon By irmakafiyon Updated Jul 15, 2016

6 saat bir yolculuğun 3 saatini atlatmıştım. Uçakla gelseydim şimdi evde dinleniyor olurdum fakat bilet almaya giderken ki gördüğüm ayakkabılar buna izin vermedi.

Yaz tatili için İzmir Çesme'deydim. Aslında İstanbul'da yaşıyorum, tatilim bitmiş ve bilet almak için havalimanına gidiyordum. İzmir aşığı biri olarak son kez sokaklarda dolanmak istedim. Bir butiğin önünden geçerken vitrinde gördüğüm şey karşısında ağzım açık kaldı. Bu ayakkabılar harikaydı hatta bunlara ayakkabı demek hakaret olurdu. O an o ayakkabılara aşık oldum ve kendimi hızlıca butiğe attım.

Görevli kıza ayakkabıların fiyatını bile sormadan denemek istediğimi söyledim. Denediğimde aşkım daha da arttı. Bu ayakkabıları almalıydım!

Fiyatı biraz fazlaydı. Eğer bu ayakkabıları alsaydım uçak biletime para kalmayacaktı. Hiç tereddütsüz ayakkabıları aldım. Şimdi ise otobüse sıkışmış yanımdaki teyzenin omzuma düşen kafasını düzeltmekle uğraşıyordum.

Bu arada adım Damla. 17 yaşındayım. Tek başıma çıktığım bir tatilim dönüşün...

 • damlasoylurolüigawysocka
 • erengüçlürolüviniuehara
 • mertarınçrolüfrancisolacowski
 • meteakayrolüharrystyles
 • pelinözrolülucyhale
kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
IrmakAfiyon7 IrmakAfiyon7 Aug 28, 2016
Merhaba kalpsiz veliaht hikayesinin yazarıyım fakat irmakafiyon hesabıma giriş yapamıyorum hikayeye buradan devam edeceğim 🙋
milkainegidelisi milkainegidelisi Jul 14, 2016
Tabiki kariscak aq bundan daha klişe bişe bulamazsınız çünkü jdjsj 😂😂
IrmakAfiyon7 IrmakAfiyon7 Aug 28, 2016
Merhaba kalpsiz veliaht hikayesinin yazarıyım fakat irmakafiyon hesabıma giriş yapamıyorum hikayeye buradan devam edeceğim 🙋
patatesistp patatesistp Jul 29, 2016
Bir şey sorucam veliaht kalpsizse nasıl yaşıyor??☺☺☺