ONA. Inna niż wszystkie...

ONA. Inna niż wszystkie...

117K Reads 7.3K Votes 37 Part Story
Zagubiona dusza By NieidealnaMei Updated Nov 11

,,Byłam szczęśliwa, ale kiedy to było? Już sobie przypominam. Rok temu. Wtedy to wszystko się zaczęło. Płacz, łzy i ten ból. W tej jednej chwili straciłam wszystko co mnie uszczęśliwiało i dawało nadzieję. Wszystko co uważałam za cel, straciło sens (...)''

Izabella, dawniej pełna życia. Teraz, chodząca pusta. Dlaczego? Ponieważ, najbliższa dla niej osoba odeszła. Wraz z tym dniem straciła cząstkę siebie. Ale z biegiem czasu na jej drodze pojawiają się nowe osoby, a w tym zabójczo przystojny Eren, który skrywa swoją historię.

,, -Księżniczko, nie wiedziałem, że jesteś, aż taka podniecająca. Najchętniej wziąłbym...-nie skończyłem zdania bo usłyszałem jej krzyk.
-Zamknij się! Nie masz prawa, nawet tak o mnie myśleć! Nie porównuj mnie do tych wszystkich dziwek, z którymi spałeś. Z resztą, sam nią jesteś! Mam cię dość! Odpuść sobie! Nic dla mnie nie znaczysz i nigdy nie będziesz!- zdziwiła mnie jej reakcja. Zaczęła odchodzić, ale złapałem jej ramię.

-Jeszcze mnie pokochasz, skarbie.."

11.09.16- 4 miejsce dla nastolatków.

pauliii444 pauliii444 Feb 22
Podoba mi się Twój styl pisania 😀 Zabieram się za kolejne rozdziały i zapraszam do mnie 😊
whosie whosie Sep 02
Świetne! ;)
               Zajrzyj do mojej książki, która jest dwójce nastolatków, którzy borykają się z problemami, oraz wiadomością o niespodziewanej ciąży. Serdecznie zapraszam. ;)
Jeju , to jest świetne *-* Zapraszam do mnie , miło czyta się pozytywne komentarze ^^
anetias anetias Sep 04
zapraszam również do moich opowiadań. książki na profilu
Mega 😘 Prolog wciąga i zachęca do czytania tak , że jak nie przeczytam to nie usnę 😂 Muszę się dowiedzieć co dalej a ja jutro o 6 wstaje 💪
DemiK12 DemiK12 Oct 25
Opis wyglądu troche zagmatwany, ale tak to jest nieźle. Czytam dalej.