Kafesteki Cennet(Kitap Oldu)

Kafesteki Cennet(Kitap Oldu)

364K Reads 3.5K Votes 6 Part Story
Damlanur Büyükşen By DamlanurBuyuksen Completed

Katherine Jane Wright; henüz altı yaşındayken kaderine karar verilmiş bir genç kadındı. Aynı yaşta annesizliği tatmış, kârlı bir evlilik anlaşması karşılığında kendisi gibi her şeyden habersiz bir oğlan çocuğuyla nişanlandırılmıştı. Zalim bir babanın gölgesinde geçirdiği, sevgiden yoksun çocukluğun ardından on altı yaşına geldiğinde başka bir zorbanın eline düşmüştü. Evliliğinin ikinci gününde sürgüne yollayan kocası tarafından bir kenara atılmıştı.
 Gloucester Dükü Jordan Henry Wilson; her şeye sahip ama aslında hiçbir şeyi olmayan bir adamdı. Yaşadığı yenilgiler yüzünden gelecekten pek bir beklentisi kalmamıştı. Hayatının büyük bir kısmını babasının gölgesinde  bir piyon olarak geçirmişti.İki yıl önce sürgün ettiği genç kızın gerçek bir kadına dönüştüğünü gördüğünde ise hem şaşıracak hem de düşesinin oyunlarıyla mücadele etmeye çalışacaktı.
Peki, Düşes ayrı geçirdikleri yıllarda gerçekten kocasının istediği gibi bir kadına mı dönüşmüştü? Yoksa o masum kız çocuğunun yerine intikam planları kuran, yalancı bir kadın mı gelmişti? 
16. yüzyılın İngiltere'sinde kaderin bir araya getirdiği bir kadın ve erkeğin her şeye rağmen hayatta kalma mücadelesi...

  • aşk
  • dostluk
  • entrika
  • intikam
  • tutku
Kitabı ne zaman çıkacak bilgi verebilirmisiniz rica etsem
SmeyyeCankurtaran SmeyyeCankurtaran Mar 02, 2016
Düzenlenmiş bölümleride sabırsızlıkla bekliyorum 😊
seyma_demir_58 seyma_demir_58 Mar 03, 2016
Yeni halini sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin😃😃
goknurercan goknurercan Dec 26, 2015
Hmmm kafanda neler var yine senin 😁😁😁 merakla bekliyorum neler olacak acaba
BuseenyLdz BuseenyLdz Dec 25, 2015
Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük <3 yeni hikaye hayırlı uğurlu olsun canımmm :*
baykuskalpli baykuskalpli Dec 24, 2015
Watpadı kapaticam ama sırf bu hikaye için kapatmayıp bekliyorum.. Eğer bir gün kafama eser de kapatırsam umarım kitapçı da bu kitaba rastlarım <3