Kafesteki Cennet(Kaldırıldı)

Kafesteki Cennet(Kaldırıldı)

360K Reads 3.4K Votes 6 Part Story
Damlanur Büyükşen By DeliciaBlack Completed

Stafford Kontesi Katherine Jane Wright; henüz altı yaşındayken kaderine karar verilmiş bir genç kadındı. Aynı yaşta annesizliği tatmış, kârlı bir evlilik anlaşması karşılığında kendisi gibi her şeyden habersiz bir oğlan çocuğuyla nişanlandırılmıştı. Zalim bir babanın gölgesinde geçirdiği, sevgiden yoksun çocukluğun ardından on beş yaşına geldiğinde başka bir zorbanın eline düşmüştü. Evliliğinin ikinci gününde taşraya, sürgüne yollayan kocasının sözleri ömrünün sonuna dek aklından çıkmayacaktı. 
 Gloucester Dükü Jordan Henry Wilson; her şeye sahip ama aslında hiçbir şeyi olmayan bir adamdı. Yaşadığı yenilgiler yüzünden hayal kurmayı kendisine uzun yıllar önce yasaklamıştı. Zenginliğin ortasında bir köleydi. Babası öldüğünde her şeyin daha kolay olacağını düşünmüştü ama fena halde yanılıyordu. 
İki yıl önce sürgün ettiği genç kızın gerçek bir kadına dönüştüğünü gördüğünde ise hem şaşıracak hem de düşesinin oyunlarıyla mücadele etmeye çalışacaktı.
Peki, Düşes ayrı geçirdikleri yıllarda gerçekten kocasının istediği gibi bir kadına mı dönüşmüştü? Yoksa o masum kız çocuğunun yerine intikam planları kuran bir günah tanrıçası mı gelmişti? 
16. yüzyılın İngiltere'sinde kaderin bir araya getirdiği bir kadın ve erkeğin her şeye rağmen hayatta kalma mücadelesi...

  • aşk
  • dostluk
  • entrika
  • intikam
  • tutku
  • wattys2016
SmeyyeCankurtaran SmeyyeCankurtaran Mar 02, 2016
Düzenlenmiş bölümleride sabırsızlıkla bekliyorum 😊
seyma_demir_58 seyma_demir_58 Mar 03, 2016
Yeni halini sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin😃😃
goknurercan goknurercan Dec 26, 2015
Hmmm kafanda neler var yine senin 😁😁😁 merakla bekliyorum neler olacak acaba
BuseenyLdz BuseenyLdz Dec 25, 2015
Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük Dük <3 yeni hikaye hayırlı uğurlu olsun canımmm :*
- - Dec 24, 2015
Watpadı kapaticam ama sırf bu hikaye için kapatmayıp bekliyorum.. Eğer bir gün kafama eser de kapatırsam umarım kitapçı da bu kitaba rastlarım <3
giizem_k giizem_k Dec 23, 2015
Ben çok Heycanlıyım. Bölümleri nasıl bekleyeceğim yaa.