NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
DÜĞÜM

DÜĞÜM

16.4K Reads 1.4K Votes 27 Part Story
Ecem Altınok By eccaltnk Updated Jun 15

500 yıl önce insanoğlu bir hapishaneye kapatıldı. Atalarımız halkı Çevikler, Veliahtlar ve Fısıltılar olmak üzere üç gruba ayırdı.
Veliahtlar; yönetimi elde tutan gruptu. Zincirin en üst basamağında yer alıyordu. Çevikler; Veliahtları korumakla yükümlü olan savaşçılardı. Fısıltılar ise şifacılarımız...
Yasalara göre doğum izimiz bizi bu üç gruptan birine tayin ediyordu. Her biri sistemin bir koluydu.
Bu üç gruptan ayrı olarak büyük bir rolü bulunan bir kişi daha vardı: Eko. Halkın kurtuluş yolu diye adlandırdığı kişilerdi.
Tarihe göre her yüzyılda bir, bir Eko ortaya çıkar ve vücudundaki leke şeklindeki hapishanenin haritasıyla bizi buradan kurtarmaya çalışırdı. Başarısız olduğunda da görev, bir asır geçtikten sonra bir sonraki Eko'ya devredilirdi. 
Bu hep böyle süregelmişti.
Yıl 2600... Yeni Eko ortaya çıktı. Ancak bu seferki çok daha eşsiz... İnsanlar ümitli. Ben mi? Ben sadece bu sistemde yaşamaya çalışıyorum. 
"Ben Ciara Gaben. Ben bir Çevik'im. Altın Mühür'ü alarak Veliahtların dikkatini çektim. Boynuma dolanan ilmiğe ilk düğümü attım. Ama şimdi, o düğümü çözmem gerekiyor. Halkım için, kendim için ve en önemlisi kalbim için..."

Düğümleri çözmeye hazır olun!

yanlışlık kitabımı okur musunuz? eğer bana neden okuyayim ki diye sorarsanız? cevabı kitabımda...
Çok güçlü olduğu için yavaş ?
               Ciara hızlı olduğuna göre kesin o kazanacak.(Kızın ismini doğru mu yazdım bilmiyorum.) 😁
Way be.Harika bir tanıtım olmuş.Kitab da harikadır eminim 😃
Tanıtım aldı ve beni buraya getirdi. Güzel yazılmış tbrkler
poki_topundaki_sid poki_topundaki_sid Sep 10, 2016
Ulan varya o saçma sapan ergen hikayeleri basılcağına bu basılsın kız resmen profesyonel gibi fantastik roman yazıyo ya helal olsun inşallah okuyucun milyonlara ulaşıp basılır
yesim99__ yesim99__ Jul 27, 2016
Vincent hayırdır bi kıza yumruk atmak yakışıyomu çok ayıp ettin ama o naptı seni bir güzel yere serdi :D yeni bölümü merakla bekliyorum çok güzel olmuş ellerine sağlık tatlı yazar :)