NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Dwa kroki pod sercem [2.0]

Dwa kroki pod sercem [2.0]

159K Reads 1.8K Votes 3 Part Story
Paulina Diana Bilińska By SullivanDiana Completed

Miłość ma to do siebie, że gdy jest nieodpowiednia, niszczy. Przysparza cierpień, krzywdzi i kaleczy, stale obdziera nas z tego, kim jesteśmy. Rujnuje nasz świat, sprawiając, że słabi i pokonani, zostajemy z niczym; jest czymś, czego nie potrafimy wyzbyć się ani zwalczyć. To oczywiste, że możemy stawać na głowie, marnować czas i energię, aby postawić na swoim, ale z własnym sercem jeszcze nikt nie wygrał i wy doskonale o tym wiecie. Wiecie, że chcieć a móc, to nie to samo, że miłość, która do nas przychodzi, nie zawsze jest tą, której pragniemy.

Zakochałem się w niej. W ten beznadziejny, nieodpowiedni i obrzydliwy sposób, pokochałem ją z całego serca. Chociaż próbowałem to zignorować, nie zdołałem - stała się najważniejszą osobą w moim życiu. Latami usiłem ułożyć sobie życie bez niej, lecz mimo starań, nie zdołałem znaleźć miejsca w otaczającym mnie świecie. Dlaczego po prostu nie poddałem się temu uczuciu? Z jednego, prostego powodu: ta, w której się zakochałem, była moją biologiczną siostrą. 
    
   ~*~

2KPS wersja 2.0 to obyczajówka z elementami romansu, tajemnicy, dramatu i new adult. Opowieść zawiera sceny seksu, przemocy oraz wulgaryzmy.
   
Okładkę wykonała @cursedpsychopath

[Nowy rozdział w każdy piątek.]

AnkaJestem AnkaJestem Apr 15
Eh. To nie moja bajka. Przy opisach zaczęłam przewijać. Powodzenia w poprawianiu 😉
A to całe 2.0 znaczy, że to poprawiona wersja czy że jakieś coś dalsze po tym wcześniejszym opowiadaniu?
LeaRadcliffe LeaRadcliffe Oct 14, 2016
Ja nie wiem jakim cudem dopiero teraz to czytam, każdy mi polecał, a ja dopiero teraz. Zaczyna się ciekawie, dlatego czytam dalej!
krlnkba krlnkba Jun 18, 2016
Odpisałaś mi dzisiaj na Wattpad Polska, że nie poleciłabyś w tym momencie swojej pracy (czy coś w ten deseń, wiesz o co chodzi), ale prolog jest naprawdę świetny, nie mam się do czego przyczepić.
00ADDA00 00ADDA00 Nov 23, 2016
Wow, niesamowicie się zaczyna *-*
               Już czuję, że to jest kosmiczna książka ^^