Intuicja

Intuicja

11.9K Reads 946 Votes 18 Part Story
J By Ksiezycowa Updated Sep 27, 2016

Okładka by ----» Azkaban303 ( za co jej baaaardzo dziękuję)


   On - jedyny na świecie Detektyw Doradczy, od jakiegoś czasu sam w mieszkaniu na Baker Street. Nawet czaszka się nie odzywa. A i odzywać się nie będzie jeszcze długo, bo oto za sprawą Galvina? Georga? Grahama? Mniejsza... Za sprawą Lestrade'a, na Baker Street 221B, zamieszkuje Ona - gadatliwa i beczelna, nałogowa palczka, która co prawda obserwuje, ale nie dostrzega tych istotnych dla niego szczegółow. Dostrzega natomiast te, które on pomija, żeby potem wyrzucać to sobie po rozwiązaniu spraw (oczywiście to jest jednym z skeretów zasłon w salonie...). Tak, czaszka się nie odzywa, bo obecność Scarlett jej szkodzi.
  Scarlett nie lubi Sherloca, a Sherlock nie lubi Scarlett. Jednak jest przydatna i "nie tak głupia, jak sądził', a ponadto sprząta i toleruje gałki oczne w lodówce..

Więc?

"[...]Tak, zdecydowanie Scarlett może być zapasowym Johnem.[...}"

***
Wen głodny, autorka ma chandrę i go nie karmi.

ZofiaAMackiewicz ZofiaAMackiewicz Jan 27, 2016
Sherlock <3 Jedyne, co mi się rzuciło w oczy, to że napisałaś "Święta " z małej litery. Ponieważ jest to skrót od "Święta Bożego Narodzenia" piszemy dużą literką, jakikolwiek by nie był stosunek narratora czy postaci!
WolfShadows54 WolfShadows54 Mar 22, 2016
Bardzo mi się spodobało! Szukałam jakiegoś fajnego opowiadanka z Sherlockiem, bo skrycie się w nim kocham ;D, i w końcu trafiłam. Bardzo się z tego faktu cieszę. Krótka notka o fabule niesamowicie mnie zaintrygowala, dlatego lecę czytać kolejne rozdziały :] 
               Pozdrawiam cieplutko!
Annkitria Annkitria Jul 04, 2016
Czemu jej sposób myślenia o tym jest, aż tak,podobny do mnie? xD
Madzialena27 Madzialena27 Sep 27, 2016
Julcia... Zawiodłam się. Ja tu odpalam z myślą, że tego jeszcze nie czytałam, a tu się okazuje, że nie dość, że to znam to jestem na bieżąco... Nie będę wychwalać Ciebie pod niebiosa, bo gdyby nie było genialne to bym nie czytała :)
Ksiezycowa Ksiezycowa Jan 27, 2016
Dziękuję za miły komentarz ^^ błędy są, przez pisanie nocami na telefonie, ale prowadzę teraz korektę wszystkich rozdziałów :)
Ksiezycowa Ksiezycowa Dec 25, 2015
Kocham Cię małpiszonie :* wiem wiem że niesforna jestem ale cóż - ja tu będę Pinky a ty Mózg :* Właśnie sama nie wiem, jak Scarlett może nienawidzieć herbaty, ale jak będzie niegrzeczna to ją w niej utopię :))