Kadın CEO Problemleri

Kadın CEO Problemleri

580K Reads 28.6K Votes 63 Part Story
S. A. Sivrikaya By __SAS__ Updated 6 days ago

Bu kez CEO bir kadın!

Defne Dorsay'ın hayatında aşka yer yok. O, erkek egemen bir dünyada yedi gün yirmi dört saat ölesiye çalışan bir CEO. Hırslı ve bir o kadar acımasız. Lakabı 'Buzlar Kraliçesi'. Herkes oyunu onun kurallarına göre oynamak zorunda. Aksi takdirde koparacağı fırtınaya kapılmaya mahkumlar.

Ancak kader ve Defne'nin annesi Ayşen Hanım el birliğiyle ağlarını örmeye başladıklarında, güzel CEO iki ateş arasında kalmaktan kurtulamayacak.

Bir tarafta karanlık işadamı Mehmet Oğuz Demiralp diğer tarafta uzun yıllardır Amerika'da yaşayan, aile dostlarının oğlu ünlü playboy Cem Mermercioğlu.

Defne'nin yıllardır itinayla ördüğü duvarlarını hangisi yıkıp buz tutmuş kalbine sızacak? Kazanovalık kurumunun demirbaş üyesi Cem mi yoksa tehlikeli işler çeviren gizemli Oğuz mu?

Başlangıç tarihi: 18 Aralık 2015
Kapak tasarımı: GulcinCakar

CemBostan CemBostan Oct 24
Kitabınızı tanıtmak isterseniz grubuma beklerim https://www.facebook.com/groups/828725893893396/
olcaycingi1 olcaycingi1 Nov 26
Feminist olmak kadin ve erkeklerin sosyal acidan esitligini savunur zaten bu arada guzel bir hikayeye benziyor okumaya baslicam
SelenTek SelenTek Oct 29
Hikayelerimden Alt Dudak isimli hikâyemi okur musunuz💓💓Simdiden çok sağolun.  Okursanız 💗COOK AMA ÇOOOK 💗 Sevinirim.
Sonunda yaa valla bak yeminle artik hep erkeklerin öyle olmasindan sıkılmıştım hem ben gercek hayattada CEO olmak icin okumayi planliyorum gerci nasil CEO luk okuyacagim bilmiyorum ama arastiricam ne de olsa daha iki senem var üniversiteye:) siejendnndd
Basakgclm Basakgclm Oct 13
Profilimdeki İÇİMDEKİ ÇIĞLIK adlı kitabıma göz atın yeni bir yazarınız olarak yorum ve eleştirilerinizi gerçekten merak ediyorum!!!