Bulut Aşkı ♤Umut Serisi 2♤ 《RAFLARDA》

Bulut Aşkı ♤Umut Serisi 2♤ 《RAFLARDA》

264K Reads 7.9K Votes 28 Part Story
Didem Öztepe By DidemOztepe Completed

Merhaba. Yine ben. Sana bu yazacaklarımı hiçbir zaman söyleyemeyeceğim, ne yüzüne ne de mesajla. Sadece bir köşede ve kalbimde kalacak.
Sessiz kalacağım, seninle konuştuğum o kısa zaman dilimini düşünüp mutlu olacağım. İçimdeki sorular hiç cevap bulamayacak. Hep ucu açık kalacak. Çünkü cevapları sadece sende ve benim cesaretim yok sana sormaya. 
Aylar sonra bir daha seni görmeyeceğim belki. Belki yine sessiz sedasız izleyeceğim seni, ama yine konuşmaya cesaretim olmayacak. Sessizce yanından geçeceğim.
Bizim bir hikayemiz olmayacak, yıllar sonra yollarımız kesişmeyecek ve ben hiçbir zaman kalbini hızlandıran kişi olmayacağım. Sıradan bir insanım işte, herkes gibiyim senin için. Serhat gibi, Kayra gibi, Murat gibi. Olsun o da yeter bana zaten. Bana baksan, konuşsan, gülsen... O yüzden söylemeyeceğim sana bunları. Hep burada duracak bu yazı. Belki sen görmeyeceksin, belki de daha güzelleri yazılacak sana. 
Önemsiz zaten, senin bendeki aşkının aksine. Gerçi senin aşkının yanında her şey önemsiz ya, neyse...
Bu hikaye gece olup da kaybolduğu için ulaşamadığı aya aşık olan bir Bulut'un hikayesi. Hadi bu kez de 'Umut Işığı'nı Bulut'un Aşkı için yakıp ayın onu fark etmesini sağlayalım.


Umut Işığı seri kitabıdır. Çocuklar üzerinden devam ettiği için Umut Işığı'nı okumadan da okuyabilirsiniz :)

Tüm Hakları Yediveren Yayınları, Eftalya Kitap'a aittir.

No comments listed yet.