Bazı Dilekler Tutar #WattyTr2016 Kazananı

Bazı Dilekler Tutar #WattyTr2016 Kazananı

17K Reads 1.2K Votes 4 Part Story
Cadının Eski Süpürgesi By cadinineskisupurgesi Completed

Tüm dileklerin gerçek olduğuna inanılan gecede yıllardır inatla dilek dileyen ve hiçbir dileği gerçek olmayan 23 yaşındaki Alora. 
 Gerçekleşmeyen tüm dileklerine inat, son bir umutla kolları sıvayıp hayatının son mucizesi için bir dilek dilerse ve bu dileği gerçekleşirse? 
 Ya da gerçekleşmezse?
 Kimsenin bizi duymadığını , görmediğini ,anlamadığını hissettiğimiz o çaresiz anda birilerinin bizim dileklerimizi gerçekleştirmek için çaba sarf ettiğini söylesem... Ah gerçekten öyle, biz daha farkına varamamış olsak da. 
 Sihirli dokunuşlarla hayatımız bir peri masalına dönebilir.

baykussehri baykussehri May 14
Selamlar, sevgiler öncelikle. Bu hikâyeyi zamanında eklemiş ve bütün yılbaşında kazananları okumayı istemiştim. Kısmet işte. Çok keyifli ve tatlı bir şey olmuş bu. Eline emeğine sağlık. :)
- - Feb 15
Muhteşem bir baslangıç 
               Biraz geç okuduğum için pismanım ama olsun :)
Evet güzel bi yazı ama biraz daha ayrıntı olmasın bence tabi sizin kararıniz amabiraz yüzeysel ama herşeyi anlatacak sözler olmasını tercih ederim fakat güzel olmuş tebrik ederim güzel olmuş
Kevser_Esma Kevser_Esma Jan 03
Yılbaşında okuyamasamda harika olmuş bunu söylemek istiyorum. gerçekten çok güzel ben yazdıklarını cidden hissettim Alora' nın yalnızlığını da :)) ve patrona şimdiden kin beslemeye başladım bile ihihihi keşke daha çok bölüm olsaydı 3 bölümlük kısa
mucize571 mucize571 Dec 31, 2015
Vayyyy vayyyyy arkadaslar kazanani acikliyorum.desem.yaln olur zaten aciklanmis bu arada yebrik ediyorum
Ayperisiii Ayperisiii Dec 27, 2015
Waww bir flim sahnesi izledim sanki bence bu hikayenin devamını yazmalisin iz. Yarışmaya bende katıldım son dakikada bakarsaniz sevinirim kolay gelsin efendim. .