Szklane Serce

Szklane Serce

18.5K Reads 1.6K Votes 25 Part Story
Kasia By Kathrine352 Updated Oct 31

"Słuchając, możesz zginąć". 
Siedemnastoletnia Heather, kierowana głupimi i nieszczerymi słowami, popełniła życiowe błędy, za które z czasem musiała zapłacić. Gra, w którą ktoś z nią grał, nie zostawiła wyniku tylko na jej ciele. 
Wakacje miały być czymś, co pozwoliłoby jej wymazać przeszłość, stworzyłoby nadzieję na lepsze jutro. Nie sądziła jednak, że zwykły wyjazd do brata, znów obróci jej życie do góry nogami. 


Wszelkie prawa zastrzeżone. 
Szklane Serce © Kathrine352, 2015
Okładka: Koronka ❤

Rosalinie Rosalinie Aug 13
O kurcze, mega żałuje, że dopiero teraz do ciebie trafilam ;( zaciekawiło mnie co będzie dalej. Zabieram się za czytanie :)
mardyxav mardyxav 4 days ago
Jezusie, ja kocham takie subtelne początki - okazujące niewiele z fabuły, a jednak na tyle dużo, by zachęcić potencjalnego czytelnika do dalszego czytania <3
               
               Cieszę się, że wreszcie na nowo się za to zabrałam! Z pewnością jeszcze tu wrócę xx
- - Apr 03
W końcu znalazłam czas, aby przeczytać to cudeńko! I w ogóle tego nie żałuję ♥ Opis totalnie mnie zaintrygował, a prolog oczarował milionem uczuć kłębiących się w słowach ♥ No nic, czytam dalej! Ściskam mocno i pozdrawiam xx
Hey super piszesz! Zapraszam do mnie do obs. Komentowania i gwiazdkowania. Potrzebuje motywacji 😍 Follow\follow kom\kom.
avrillight avrillight Feb 14
MEGA intrygujący. chyba mam szczęście, że dopiero teraz na to trafiłam, bo nie mogłabym się doczekać następnego rozdziału! 
               przy okazji zapraszam do siebie <3
wercik10 wercik10 Aug 12
Cieszę się, że trafiłam na twój profil. Już zabieram się za czytanie. Jestem zaintrygowana tą historią. Myślę, że będzie to coś niepowtarzalnego ;)