5✘1 Eşittir 1

5✘1 Eşittir 1

512K Reads 41.4K Votes 50 Part Story
Esra By Esrarenginiz Completed

Mizah - Aksiyon - Romantik

... "Anan Barış anan!" derken kafamı ovalıyordum. Tabiki de önünde olduğumuz topluluğun dikkatini fazlasıyla çekmiştik. Elimi yere koyup kalkmaya çalışırken önümdeki topuklu ayakkabılar duraksamama neden oldu. Bedenimden önce başımı kaldırırken gördüğüm kişi ile hareketsiz kaldım. Yüzünde hafif sırıtmasıyla bana bakan feminist güzelim -nereden feminist güzelim oluyorsa- gözlerini benden ayırmadan konuşmaya başladı. 

"Diz çökmek derken bunu kastediyordum kızlar." dedi ve topuklu ayakkabılarının zeminde bıraktığı tok ses eşliğinde ilerlemeye başladı.

Az önce ne oldu?

--

Yazarsal uyarı : Az sonra kütüphanenize ekleyeceğiniz kitap psikolojinizi bozabilir, Allah'ın verdiği beyni kullanabildiğiniz için şükür ettirebilir ya da tam tersi bir etki gösterip sizi aramıza dahil edebilir. E hadi başlayalım o zaman ;)

29.06.2016 - 13.08.2017

FindikliKraker FindikliKraker 12 hours ago
Benden sana tavsiye erkek? Bi bana mı itici geldi anasını satayım bu kız aq
Annabethchase44 Annabethchase44 2 days ago
İkizimin adı da Bora. O da susmayıp, şarkı söylüyor... sesi de iğrenç. Ve kendini Shawn Mendes sanmaya başladı bu aralar. Onun şarkılarını söyleyip bana imza ister misin diye soruyor... en son o kalemi alıp münasip bir yerine sokacaktım
selingix selingix 3 days ago
Bad boy olmaya çalışırken ben lsjslskdjldndldndkdnskdndksn https://media0.giphy.com/media/TdfyKrN7HGTIY/200w.gif
talyaronn talyaronn 2 days ago
RUJLARI BEN BİLE BİLMİYORUÖ AMKX OWÖXPWŞCPELOXŞEĞXŞWĞĞFĞWŞXĞEŞCĞW
angel_daemon angel_daemon 5 hours ago
Arkadaşım bacağıma uzanmış uyuyor ve gülme lan diye arada bağırıyor
Yanlız burada kızı savunmaları çok güzel bir şey . Genellikle kızlar hele ki kız aşıksa erkekler arasında konu olurdu, aşağılanırdı. Çok iyi olmuş bu kısım