Potrzebujesz Mnie

Potrzebujesz Mnie

83.9K Reads 6.6K Votes 26 Part Story
SeAa48 By SeAa48 Completed

Ashley Conor to 17 letnia dziewczyna, o wspaniałych sięgających do pasa brązowych włosach i niezwykłych hipnotyzujących błękitnych oczach. Dziewczyna ukrywa przed całym światem pewien sekret. Jest ona wilkołakiem, alfą. Ash chodzi do specjalnej szkoły dla zmiennych tak jak jej brat, Michael. Dziewczyna jest bardzo popularna i znana w szkole, ale tak jakby ma to gdzieś. Nie interesuje się innymi i nie ma przyjaciół, ale zawsze stanie w obronie słabszego. Ogólnie woli przebywać w swoim własnym towarzystwie. Jest typem samotnika. Pewnego dnia, jak co roku z innej szkoły przybywa kilku chłopaków, wilko-krwistych, którzy szukają dla siebie potencjalnych partnerek, tak zwanych ''Bratnich Dusz''. Mogą wybrać każdą dziewczynę która jest uczennicą tej że szkoły, i zabrać ją do swojej watahy. Dla każdej z dziewczyn jest to wspaniały okres, ponieważ mogą znaleźć swojego ukochanego, a inne po prostu mogą się w ten sposób wybić. Dla Ashley są to kolejne, zwykłe, niczym nie różniące się dni w szkole. Nie jest ona tym w ogóle zainteresowana, ale co się stanie kiedy na swojej drodze spotka niejakiego Christopher'a ?

''
- Możesz się ty ode mnie odpieprzyć !? - Wrzasnęłam wkurzona.
- Nie. Nie mogę. - Powiedział stanowczo i zmniejszył odległość pomiędzy nami. Podchodził co raz bliżej, a ja się cofałam, aż w końcu moje plecy natrafiły na zimną ścianę. Chris oparł ręce po obu stronach mojej głowy i zaczął intensywnie wpatrywać się swoimi cudownymi zielonymi oczami w moje błękitne. Miałam wrażenie że zagląda nimi w głąb mojej duszy i widzi wszystko.
- Potrzebujesz mnie. - Wyszeptał. - Po prostu jeszcze tego nie rozumiesz. - Mruknął i delikatnie musnął swoimi ustami moje i odepchnął się rękoma od ściany po czym odszedł pozostawiając mnie w kompletnym osłupieniu.

callmedream callmedream Feb 23
Aaaaaaaaaa! W rolę Michaela wciela się mój mąż♥♥♥♥♥♥ Dieguista Forever♥♥♥♥♥♥♥
xluvmyjgx xluvmyjgx May 03
Fajnie jest mieć brata, albo chłopaka... Jeszcze ciekawiej jak nie masz brata, ani chłopaka a znajdujesz w swojej szafie męską koszulkę....
Pjona! Ja też jestem szczupła i mimo że wszyscy mówią mi że mam idealną figurę, myślę że jestem za gruba i nie lubię moich włosów
Creyzowa Creyzowa Mar 29
Tez kradne mojemu bratu koszulki :D najlepsze są duże bluzy xD
tshivv tshivv Jan 25
Brakowało kilku przecinków, poza tym dosłownie połknęłam rozdział. Weny życzę! 😁😉
GothLala GothLala Dec 13, 2015
Ja to bym chodziła przez miesiąc Ale bym ich olewała czekam na nexta