NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Potrzebujesz Mnie

Potrzebujesz Mnie

106K Reads 8.3K Votes 29 Part Story
SeAa48 By SeAa48 Completed

Ashley Conor to 17 letnia dziewczyna, o wspaniałych sięgających do pasa brązowych włosach i niezwykłych hipnotyzujących błękitnych oczach. Dziewczyna ukrywa przed całym światem pewien sekret. Jest ona wilkołakiem, alfą. Ash chodzi do specjalnej szkoły dla zmiennych tak jak jej brat, Michael. Dziewczyna jest bardzo popularna i znana w szkole, ale tak jakby ma to gdzieś. Nie interesuje się innymi i nie ma przyjaciół, ale zawsze stanie w obronie słabszego. Ogólnie woli przebywać w swoim własnym towarzystwie. Jest typem samotnika. Pewnego dnia, jak co roku z innej szkoły przybywa kilku chłopaków, wilko-krwistych, którzy szukają dla siebie potencjalnych partnerek, tak zwanych ''Bratnich Dusz''. Mogą wybrać każdą dziewczynę która jest uczennicą tej że szkoły, i zabrać ją do swojej watahy. Dla każdej z dziewczyn jest to wspaniały okres, ponieważ mogą znaleźć swojego ukochanego, a inne po prostu mogą się w ten sposób wybić. Dla Ashley są to kolejne, zwykłe, niczym nie różniące się dni w szkole. Nie jest ona tym w ogóle zainteresowana, ale co się stanie kiedy na swojej drodze spotka niejakiego Christopher'a ?

''
- Możesz się ty ode mnie odpieprzyć !? - Wrzasnęłam wkurzona.
- Nie. Nie mogę. - Powiedział stanowczo i zmniejszył odległość pomiędzy nami. Podchodził co raz bliżej, a ja się cofałam, aż w końcu moje plecy natrafiły na zimną ścianę. Chris oparł ręce po obu stronach mojej głowy i zaczął intensywnie wpatrywać się swoimi cudownymi zielonymi oczami w moje błękitne. Miałam wrażenie że zagląda nimi w głąb mojej duszy i widzi wszystko.
- Potrzebujesz mnie. - Wyszeptał. - Po prostu jeszcze tego nie rozumiesz. - Mruknął i delikatnie musnął swoimi ustami moje i odepchnął się rękoma od ściany po czym odszedł pozostawiając mnie w kompletnym osłupieniu.

callmedream callmedream Feb 23, 2016
Aaaaaaaaaa! W rolę Michaela wciela się mój mąż♥♥♥♥♥♥ Dieguista Forever♥♥♥♥♥♥♥
thewolf160 thewolf160 Feb 12
Kochaaaaaaam 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
nami_ash93 nami_ash93 Dec 13, 2016
Kocham, absolutnie wielbię tego małego pół-szatana :D I ogółem fajnie się zapowiada
xluvmyjgx xluvmyjgx May 03, 2016
Fajnie jest mieć brata, albo chłopaka... Jeszcze ciekawiej jak nie masz brata, ani chłopaka a znajdujesz w swojej szafie męską koszulkę....
_NarumiChan_ _NarumiChan_ May 04, 2016
Pjona! Ja też jestem szczupła i mimo że wszyscy mówią mi że mam idealną figurę, myślę że jestem za gruba i nie lubię moich włosów
Ulcia00 Ulcia00 Dec 13, 2016
Pierwszy przydatny przedmiot w szkole. Poproszę ogorące oklaski!!!!! 😂😂