Zemerthyesi (Shqip)

Zemerthyesi (Shqip)

50.1K Reads 3.7K Votes 40 Part Story
Megi By megimegg Completed

Fituesi i cmimit te pare ne zhanrin Komedi 
Mario, djali i endrrave, ai karagjozi, zemerthyesi dhe djali perfekt qe adhurohej nga te gjitha vajzat por qe ndihej bosh perbrenda. Djali qe mund te lidhej me cdo lloj vajze e me pas t'i jepte lamtumiren. Por me hyrjen e nje vajze ne jeten e tij cdo gje ndryshon merr nje tjeter. Si do te ndikoje kjo vajze ne ndjenjat e Marios? A do te mbetet ai nje zemerthyes apo do te heqe dore njehere e perfundimisht? 
Zbulojeni ☺

 • adoleshente
 • albania
 • albanian
 • comedy
 • heartbreaker
 • romance
 • shqip
 • teen
Kshu jane djemte gjithmon si mario 😂😂😜😜haha 
               Edhe une fanse e noizy-it jam ❤️👑😍👌
__donN __donN Feb 04, 2016
waw ,, qe n mengjes me kte kenge,,, imagjino me tej gjate dites ;P,,, Btw Noizy it's cOoL ;pp
EdgarPie EdgarPie Feb 29, 2016
Ta neveris jeten, ty dhe kejt rrethit, mos m'prekni n'tela, nuk i zihet rruga mbretittttt
aestheticsoulz aestheticsoulz Apr 10, 2016
An incredible start and a good description 👍🏻👍🏻👌
sara9muka sara9muka May 13, 2016
Histori e kendshme..do te me pelqente sikur ti hidhnit nje sy dhe librave te mi te rinj...mirepres komente😃
Fiona____13 Fiona____13 Aug 02, 2016
Hahahaha😂😂 sa kam qesh " i kam ble kompjuter nga ai me moll t kafshume" hahahahha😂 1sh je pz