NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Falling awake (Unbreakable #2)

Falling awake (Unbreakable #2)

518K Reads 28.3K Votes 60 Part Story
aminokyselinka By aminokyselinka Completed

Ten pult za ní?
Přesně tam bych jí v ten moment přitiskl. Šílel bych z jejího dechu, z jejího měkkého těla, ze stonů, co by se jí draly z pusy, když by opakovala moje jméno. Kompletně bych jí obalil do svých rukou, aby už nikdy nemohla odejít. A pak bych jí líbal, až by nám oběma nezbyl žádný vzduch v plicích. Až do toho momentu, kdyby naprosto zkrotla a přiznala, že je moje. 
Jenom moje.
***
Zhluboka jsem se nadechla a pak jsem udělala tu největší chybu, jakou jsem udělat mohla.
Já se na něj podívala.
Bylo to v jeho očích, něco, co se odráželo, něco, co by mě položilo na kolena, kdyby mě nedržel tak pevně přibitou ke zdi. Nejspíš to bylo tím. Nebo jeho blízkostí. Nebo pevnou náručí, ve které mě držel jako bezbranné dítě. Možná tím dechem, co mi pořád brněl na krku, nebo vůní, co mě opanovala. Nebo zkrátka tím, že jsem tam s ním v ten moment prostě chtěla být. Ačkoliv jsem si to nechtěla přiznat.
Já jednoduše zkrotla.
Mohla jsem se snažit ignorovat to jakkoliv jsem chtěla, stejně to nešlo, necítit jeho pohled na sobě. Byla to jako nějaká pošahaná síla, co mě k němu táhla, a já se nedokázala na něj nedívat, nevracet mu ten pohled zpátky.
A v tu chvíli pro mě přestal existovat svět. Byl tam už jen malinký prostor, slabé světla, já přitisknuta ke zdi, on, přitisknutý ke mně, mé bušící srdce a jeho hluboký dech.
On byl jediný, koho jsem kdy milovala.

BlankaMalov BlankaMalov Mar 17, 2016
Během dvou dní jsem přečetla jedničku a už se nemůžu dočkat, až začnu číst tohle! :) Hlavně mám 5847 věcí na práci, ale od tvého stylu se nedá odtrhnout. Měla bys být svatořečena :D
jsem tak ráda že jsi napsala i 2. díl úplně jsem se do toho zamilovala.. Nikdy jsem nečetla nic krásnějšího, jsi vážně skvělá :)
BeatrisieRosseau BeatrisieRosseau Mar 04, 2016
60 části? O.o já nejdu spát! :D i love you! ♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Jane616 Jane616 Mar 04, 2016
Tak ten začátek vypadá fakt skvěle! :)
               Fyzika nějakým způsobem napsána a já se konečně vrhám na čtení... :)
KnizniSen KnizniSen Oct 20, 2016
Ukazuje mi to 2 stránky,ale popsána je jen jedna...je to v pořádku?
palkova2323 palkova2323 Feb 13, 2016
Ahoj, na Unbreakable jsem přiška teprve nedávno ale ..... naprosto jsem se zamilovala ... úžasně píšeš a byla jsem maxximálně šťastná když jsem našla i pokračování ..takže teď mám v plánu jen číst a číst.. <3 <3