GECEMİN YILDIZI ( Kitap Oldu)

GECEMİN YILDIZI ( Kitap Oldu)

5M Reads 246K Votes 52 Part Story
Ozlem Corapcı Aydemir By pisisu Completed

Olabilir miydi? Yani mümkün müydü? Tabi ki mümkündü. Birlikte olmadık mı? Olduk. O zaman olabilirdi. Tüm vücudumu ter basmış, bedenim titremeye başlamıştı. Aynanın önünde duran gebelik testine bakmaya oturduğum klozetin üzerinden kalktım. Tamam, o gece birlikte olduk ama o günden bu yana mümkün olduğu kadar konuşmamaya, karşılaşmamaya çalışıyorduk. 2 hafta geciktim. Bunun birçok açıklaması olabilirdi ama kesinlikle aklımda kırmızı alarm veren açıklamanın olmaması gerekiyordu. Testi elime aldığımda kapattığım gözlerimi açmam ile yaşlarla dolması bir oldu. Lanet olsun çift çizgi, hamileyim! 
  Odamda yatağımın üzerinde ağlıyordum. Saatin kaç olduğunu bilmiyorum. Benimle yaşadığı gecenin pişmanlığı yüzünden benim ile konuşmaya bile çekinen bir adama kalkıp da, hamile olduğumu nasıl söyleyebilirdim ki? Ayrılmamak için yaptığımı sanacak lanet olsun.
  Ben bu düşünceler içinde daha da hıçkırıklara boğulurken yavaşça açılan kapıdan endişeli bakışlar eşliğinde Yiğit girdi ve
  "Sorun ne?" diye sordu. 
  "Yok, sorun yok" karşılığını verdim. Ellerimi arkama gizledim. Testi gizlemek adına yaptığım bu harekete daha şüpheci gözler ile baktı ve
  "Ne gizliyorsun?" diye sordu. Panik ile
  "Yok bir şey gizlemiyorum." Karşılığını versem de Yiğit,
  "Elindekini göster" diye emretti. Ben 
  "Yiğit bey, sorun yok lütfen" dedim. Şu anda bana karanlık bir çukuru andıran gözleri ile gözlerime baktı ve elini arkama uzatıp elimdekini almaya çalıştı.
  "Yiğit bey lütfen" diye mırıldandım. Buna daha da öfke yüklenen sesi ile
  "Ne saklıyorsun Aylin!" diye gürledi. Bir hızla elimi çekip avucumu açtı. Karşılaştığı test ile donup kaldı. Bakışları birkaç dakika çakılı kaldığı testten ayrılıp gözlerimi buldu. Şaşkınlı

oldusu oldusu Aug 11
Arkadaşlar, hikayemi yeni yayınladım göz atar mısınız? Hoşunuza gideceğini umuyorum❤
benasi_k benasi_k Jul 05
soluksuz okudum kitabı bitirdiğimde kendimden geçtim ağlamaktan çok uzun zamandır bu şekilde ağlamamıştım müthiş duygulu.
melodi_654 melodi_654 Aug 27
Kitaplarıma bakarsanız gerçekten çok mutlu olurum 😊 Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler 😘
Neslihankse0q Neslihankse0q Oct 31, 2016
"KARALİÇE" Neslihan Köse yorumuyla yazılan bu kitap ruhunuza dokunacak.. arkadaşlar okuduğunuz zaman önerin rica ediyorum yorumlarınız ve görüşleriniz benim için önemlidir..
DamlaPM DamlaPM Dec 22, 2016
Son 2 kitabıma girip göz atabilirmisiniz hemde votelerswniz çok sevinirim ✨