Teeseldes Nohikut

Teeseldes Nohikut

103K Reads 10.6K Votes 65 Part Story
@ ILoveMyReaders @ By AlairStories Updated Feb 14

Tessa Steele on 17- aastane ning elab koos oma ema, tema uue elukaaslase ning noorema õega Drentoni nimelises väikelinnas, kuhu nad olude sunnil kolima pidid. 

Vaatamata sellele, et tema elu näib olevat täiuslik, pole Tessa õnnelik, kaugel sellest. Varjatud saladus ja võikad mälestused, mida ta endaga kõikjale kaasa kannab, hoiavad teda pidevas hirmus, sundides pilku selja taga hoidma. 

Kas tema tume saladus jääb saladuseks, kui esimesel päeval oma uues koolis, jookseb ta kokku Alex Milleriga, kes ähvardab tüdruku elu seal tõeliseks põrguks teha. Ta ei karda poissi, kelle paha poisi tiitel koolis on auga välja teenitud, sest ta teab, et keegi ei saa talle põhjustada enam rohkem valu, kui ta juba kogenud on.

On tal õigus? Kas tõesti ei suuda Alex, kes on tuntud oma julmuse ja ülbuse poolest, teda kuidagi mõjutada või eksib Tessa ning tema hullemad päevad on alles ees?

_frida__k_ _frida__k_ Jun 19, 2016
OMG! Ma olen küll laisk, kuid sellist juttu võiksi n kasvõi päevotaa lugeda. Nii palju emotsioone...❤❤❤
AlairStories AlairStories Dec 29, 2015
:-D suur, suur tänu...huuhhh!!! Ma punastan praegu nagu punapeet, mille salatit just söön :-D
               Ma loodan, et jõuan teist raamatut kirjutada, enne kui uus aasta saabub, tõesti loodan. Kuid eks näis :-)
               Minu nimi on Katrin tegelikult, aga kutsutakse Katsiks.
Teelilaats Teelilaats Dec 29, 2015
See oli super osa <3 😍😍😍 Kas sa palun kirjutaksite oma päris nime? Sa oled üks mu lemmikutest kirjanikudest siin wattpasid 😍😍😍 Kui sul aega on, ss palun kirjuta edasi teist raamatut ka. 😍😍😍😍😍