NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Percy Jackson i córka Posejdona ✔

Percy Jackson i córka Posejdona ✔

127K Reads 9.2K Votes 59 Part Story
lynch 👑 By wazonik Completed

W zasadzie nie było powiedziane, że Percy nie może mieć rodzeństwa. Mimo iż Wielka Trójka podpisała pakt, w którym zobowiązała się do nieposiadania dzieci, Posejdon postanowił złamać ten zakaz... trzykrotnie.
Dwunastoletnia Julia Castellan od dawna wiedziała, że to, co się wokół niej dzieje, nie może być przypadkiem. Odbudowany zamek z piasku mówił sam za siebie. Kiedy w Metropolitan Museum of Art napada na nią Erynia, jej ciotka postanawia wysłać ją do Obozu Herosów. Tam czeka na nią miłość, nowe znajomości i misja, którą musi wykonać.

Opowiadanie znajduje się również na platformie Sweek na profilu @wazonik. Jest to moje konto, więc proszę nie zarzucać mi plagiatu.

Najwyżej notowane:
#33 w Fanfiction - 26.10.2016r.

Okładkę wykonała @Dyktatorka.

Seanit Seanit Sep 21, 2016
Powiedziałabym, że te wstawki o wyglądzie są niepotrzebne.
EyelessCarmen EyelessCarmen Oct 06, 2016
Ojojku <3 Fajny prolog i pomysł też bardzo mi się podoba! Troszeczkę tam nie zagrało z powtórzeniami, ale w końcu każdy popełnia błędy- w tym temacie myślę, że jeszcze się rozkręcisz. Na pewno będę śledzić tą książkę z uwagą :).
Karaliah Karaliah Oct 03, 2016
"Nie lubię mitologii"
               "Chciałabym przeżywać przygody jak herosi z mitów"
               Stay strong, because hipokryzja is coming...
Arcanarca Arcanarca Sep 10, 2016
Lily to kopia mnie. :') Z wyglądem jak i z ulubionymi zajęciami
I przypomniał mi się opis Percego Jacskona "Nie istnieją bogowie olimpijscy, nie ma czegoś takiego jak Obóz Herosów (...) I niech bogowie mają was w swojej opiece, podpisano Chejron, Obóz Herosów ^^
               Super się zapowiada, czytam dalej :*
iam_greengrass iam_greengrass Aug 17, 2016
Castellan to syn Hermesa. A ona ma być tą od Posejdona... Poza tym, jak można na końcu opisu przypomnieć sobie, jak się nazywa?