NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ja i mój motocykl

Ja i mój motocykl

49.6K Reads 2.7K Votes 22 Part Story
Kroliczek007 By Kroliczek007 Updated Aug 13, 2016

Ona-przeprowadza się z rodziną do Sydney.Chcę spełniać marzenia,ale mama jej na to nie pozwala dlatego robi to po kryjomu.Jako jedyna z rodzeństwa interesuje się motoryzacją.Rodzina się z niej wyśmiewa,ale tylko tata którego tak bardzo kocha nie ma nic do tego co chce robić w przeciwieństwie do jej matki.

On-mieszka od dziecka w Sydney.Jest zaniedbywany przez rodziców i dlatego robi co chce.Kocha motocykle.Jest niebezpieczny na swojej dzielnicy.Ma tylko 3 przyjaciół którym ufa.


Co się stanie jak się spotkają ? Będzie to miłe spotkanie czy raczej nie za bardzo ? Co dziewczyna zrobi żeby była szczęśliwa ? Czy to będzie toksyczna znajomość czy raczej nie ? Tego dowiecie się w rozdziałach.

To jest tak strasznie chaotycznie napisane, że nawet Joker jako przedstawiciel chaosu strzeliłby sobie w łeb.
Zayebista Marysia, która wszystko umie i pozjadała wszystkie rozumy xddd
Czyt. Za parę rozdziałów będziemy się ruchać jak dzikie kuny w agreście
Poza tym koty nie są potulne xD Sama jestem właścicielem kota i wiesz mi, to psy są potulniejsze xdd
Adentkax Adentkax Aug 27, 2016
Hm... wiec po 1 - strasznie się czyta, kiedy po kropce nie ma spacji. Po 2 - piszesz można powiedzieć... mało wyrafinowanie? Jak dziecko, które pierwszy raz pisze opowiadanie w podstawówce. To nie hejt, tylko uwagi godnie zmienienia :)
D_u_s_i_a D_u_s_i_a Aug 17, 2016
Brakuje przecinków. Spacja pomiędzy przecinkiem, a kolejnym słowem jest ważna. Bardzo. Pomiędzy kropką, a kolejnym zdaniem również się przyda. Liczby zapisujemy słownie.
               
               Zastosuj się do moich rad. Proszę...