Anka nın prensesi

Anka nın prensesi

22.1K Reads 1.2K Votes 15 Part Story
leloupnoir By leloupnoir Updated Aug 24

Gül Demir 

18 yaşında, siyah saçlı mavi gözlü. Hız tutkunu motorlara açıktır. Canın kız kardeşi. Paris'te yaşıyo. Zengin, ama au herkesin bildiği zengin zupelerden değil. Elemental Bükücüsü (yani ateş, su, toprak, hava Bükücüsü hepsini bukebilir ) bunu abisi en iyi arkadaşı ve Ege den başka kimse bilmiyor. Anka nın prensesi. 

Can Emir Demir 

19 yaşında , siyah saçlı mavi yeşil gözlü. Hız tutkunu arabalara aşık. Gülün abisi. Paris'te yaşıyo. Zengin aynı gülgibi zengin züpe değil. Ateş bükücüsü.

Melek Kaya

18 yaşında , sarı saçlı yeşil gözlü. Gül gibi hız tutkunu motorları en değerlileridir onun gözünde. Ege'nin kız kardeşi. Paris'te yaşıyo. Gül'e Can gibi zengin ama o zengin zupelerdendeğil. Toprak bükücüsü. 

Ege Kaya

19 yaşında, sarı saçlı kahve rengi gözlü. Can gibi hızla araba tutkunu. Melekin abisi. Paris'te yaşıyo. Oda hepsi gibi zengin züpe değil. Toprak bükücüsü. 

Aras Karahan 

18 yaşında, siyah saçlı mavi gözlü. Hız tutkunu yarış motorlarına aşık. Metin kuzeni. İzmir'...

IremDoga14 IremDoga14 Sep 17
Bende yeni bir kitap yazıyorum ama bence yazım hataları ilk yazımla alakalı değil noktalamalar ve kelimeler çok hatalı onları düzeltirsen sevinirim çünkü okurken çok sinir bozuyorlar ve konudan konuya çok hızlı atlıyorsun.
BayanCiklet BayanCiklet Oct 31
Bak bence güzel bir bölüm değildi olaylar çok çabuk gelişmiş ve bağzı yerleri çok gereksiz yazmışsın ama emek war burada yazan her kitaba saygım war ama konuyu uzatmayı dene çok hızlı gidiyosun 😊😊
Daha hikayemi okhmadınmı ? Profilimr girip bence bi degerlendirmelisi. :)
Gumi56 Gumi56 Jul 20
ben her zaman siyah deri şeker giyerim ndjddnns anladım ben orda ne olduğunu ama bence düzelt
UmutIk1 UmutIk1 Feb 03
Adrenalin dolu bi bölüm 
               Çok güzel tebrik ederim 
               Bişicik rica etsem Bende bir kitap yazdım sizden ricam okuyup yorumlar mısınız benim için çok önemli